Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Eliiika85 poslat vzkaz
Ahoj holky, měla bych dotaz na proteinovou dietu ketofit.cz. Je tu někdo, kdo ji držel? Jak jste byly spokojené s výsledky a s jídly? Já bych potřebovala už něco dělat, abych se dostala do formy na léto. A čas běží :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
simona7
simona7 - 25.2.2024 4:01

Dobrý den, začala jsem s ní před cca měsícem, už teď mám skoro 5 kg dole, řekla bych, že šla voda nejdřív, jinak jídlo mi chutná, zatím jsem vyzkoušela jen pár druhů jídla, ale denně jím koktejly, tyčinky, pečivo a polévky.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 29.5.2022 22:59

No, jasný, tak pokud zvolíš tuto dietu, tak tě fakt bude motivovat. Ty výsledky jsou vidět skoro hned. Už sis ji objednala?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 18.4.2022 13:03

Jo? Tak to je super. Já právě potřebuju něco, kde ty výsledky uvidím hned, aby mě to motivovalo :) Tak to já tu ketofit zkusím a uvidím. Jak dlouho se ta dieta drzí?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 21.3.2022 16:58

Jojo, teď je na to hubnutí nelepší doba. Do léta sice času dost, ale je lepší se do něčeho pustit s klidem :) Já jsem třeba zvolila ketodietu od https://www.ketofit.cz/. A jsem nadšená. Držím ji zatím dva týdny a váha se fakt hábe. Den za dnem ta kila letí dolů, což je hodně motivační.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.