Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Hubnutí po porodu

Založila Verculinka poslat vzkaz
Už je to nějakou dobu a já mám pořád po porodu nahoře ještě nějaká kila a vůbec nevím, jak se jich zbavit. Máte tip, jak s nimi zatočit? Co by mi mohlo pomoct? Co pomohlo vám?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
simona7
simona7 - 29.4.2024 0:36

MargaritaD: Myslím, že jsem byla hodně zavodněná taky. Ale to, že jste zhubla 6 kg je přece taky skvělý!

 
simona7
simona7 - 29.4.2024 0:36

MargaritaD: Myslím, že jsem byla hodně zavodněná taky. Ale to, že jste zhubla 6 kg je přece taky skvělý!

 
MargaritaD
MargaritaD - 26.3.2024 21:57

simona7: 14 kg to je dost :O, když jsem byla já na keto, tak jsem zhubla 6 kg. Ale i tak mám rádost, že jsem do toho vůbec šla.

 
simona7
simona7 - 22.1.2024 23:20

Za mě ketofit, byla jsem na něm loňský rok 3 měsíce a zhubla jsem 14 kg. Nevěřila jsem tomu, že já člověk co nic nikdy nevydržel jsem to dala. Ale ono když se do toho položíte a vydržíte první týden, pak už to jde uplně samo. Když máte na něco chuť, mají oříškovo čokoládový máslo a to bylo top.

 
Mysicka66
Mysicka66 - 8.12.2022 15:43

Ahoj, já se musím přiklonit k příspěvku Vlaďky, mám také dobré zkušenosti s KetoDiet. Jedu podle jejich dietního plánu, který mám sestavený na 4 týdny. Dva týdny za mnou a kila mizí. Mám obrovskou motivaci pokračovat. A ty jejich krabičky mě fakt chutnají.

 
Vlaďka30
Vlaďka30 - 24.11.2022 17:36

Ahoj Verčo, já má za sebou 1. krok hubnutí od KetoDiet, https://www.ketodiet.cz/p/4-tydenni-balicek-intense-1-krok/ . Chtěla jsem to jen vyzkoušet, protože mi to doporučila kamarádka, ale po prvním týdnu, který byl nic moc, šly kila dolů snad samy. Fakt doporučuji. Na jejich stránkách si určitě vybereš, co chceš vyzkoušet.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.