Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Kikula poslat vzkaz
Ahoj holky, k mému překvapení se synovi rozbila aktovka. Nějak řešit to nebudu, koupím novou, stejně si ji zaslouží už. Navíc budou vánoce, takže se to akorát hodí. Ale ráda bych se zeptala, zda máte tip, kde bych sehnala kvalitní. Děkuji.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 26.2.2023 9:34

Já tam budu vybírat pro syna, jde po prázdninách do první třídy. A koukala jsem se na tu nabídku tady https://www.baagl.cz/od-1-tridy-3/. Ty sety mě zaujaly. Dobrá cena a myslím, že je praktické mít vše v jednom motivu. A navíc nabídka je skvělá.

 
Eviiiček
Eviiiček - 25.1.2023 14:20

Díky moc. Už jsem se tam dívala a mají opravdu moc hezkou nabídku. Zatím jsem nevybrala, mám tři předvybrané. Chci tam vybrat aktovku pro prvňáčka. Máte s jejich aktovkama zkušenost? Nejsou těžké?

 
Derryinka
Derryinka - 25.12.2022 21:13

Koukni se na nabídku aktovek, kterou má https://www.baagl.cz/. Oni mají nabídku skvělou a hlavně kvalitní, takže si myslím, že se nemusíš bát, že by ji hned odrovnal. My jsme tam děti do školy vybavili a já jsem teda spokojená opravdu moc.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77645.
    Archiv anket.