Za me to je uzasny napad, taky jsem o tom neco cetla pod touto firmou www.jrd.cz/nase-vyhody, je uzasny na kolik veci prisli jen aby nejk pomohli zivotnimu prostredi a nakladum na bydleni..:-)

Zeny, jake nazor mate na pasivni domy, ktere jsou energeticky nenarocne a usetri vam az nekolik tisic za rok? Cetla jsem na to o netu,a le zatim jsem nenasla dobrou firmu co by se timto zabívala, poradte mi prosim v tomto
Souhlasím, pak dej kdyžtak vědět, co na to říkáš :)
Nás taky v nejbližší době čeká prohlídka, takže jsem na to i docela zvědavá :)
Tak my jsme se byli dívat a vypadá to fakt dobře, takové dobře domyšlené mi to přišlo :) Jen chceme asi stavět sami podle svého, teda aspoň chlap to říkal, ale fakt doporučuji se kouknout :)
My jsme teď nedávno taky přemýšleli, že bychom si koupii pasivní byt, protože se chceme stěhovat a jsme do takových věcí dost zapálení a nakonec to tak i dopadlo, byt už máme koupený a moc se těšíme, až se přestěhujeme.
Klidně si vyber byt, který dostaví až za 3 roky :D toto je výběr na tobě :)
Teď se na to dívám :) takže si můžu opravdu vybrat třeba byty, které budou postaveny až příští rok jo? :) mi se hrozně líbí tohle http://www.jrd.cz/ecocity-ii a i ta lokalita! :)
Vybaven byl kompletně :) a přesně jak to říkáš, zajdeš se podívat do toho vzorového, popravdě my měli tu výhodu, že od manžela kolega už bydlel v tom pasivním domě, tak jsme šli taky k nim se podívat a potom se už stěhuješ :P :D
A můžu mít otázku ohledně toho jrd.cz, tak my se můžeme jít podívat na nějaký ten vzorový byt a potom si vybrat třeba i z bytů, které teda nejsou ještě postaveny jo? A jak je to s vybavením bytu? :)
Ty eko domy jsou opravdu super nápad, hrozně se mi líbí podle fotek, ale je pravda, že jsem zatím žádný neviděla ve skutečnosti, což mě mrzí, budeme si muset udělat výlet a opravdu se tama projít :)
Hele, jestli chcete, tak se zajděte kouknout do toho vzorového bytu, uvidíte i to okolí i to co je uvnit a přesvědčíte se samy ;) Tady máte odkaz na jeden, pak je tam ještě druhý v Hloubětíně http://www.jrd.cz/projekty-jrd/vzorove-byty/vzorovy-byt-ecocity-malesice
Já už jsem viděla několik článků a u nich nafocené obrázky a vypadalo to moc pěkně, je to tak opravdu?
Tak plastová okna jsou už v této době asi běžná, ale ty zdi jsou pochopitelné, i ty filtry. A je opravdu všude kolem zeleno? Četla jsem taky, že sadí parky hned jak postaí ten dům, aby se lidi stěhovali už do "hotového" okolí.
Jo, je fakt, že energie dost ušetříš i dobrými okny a zdmi, my tu máme sádrokartonovou omítku a ta pohlcuje vlhkost, takže nám to tu udržuje taky v příjemném prostředí a okna plastová, ani neprofoukne, nic ;)
A co se týká zdí a oken? Ty přece udělají taky strašně moc, co se týká údržby a energií …
Jojo, ty filtry tam máme, a všude sluníčko a přírodu, bydlíme v přízení, takže máme zahrádku za baráčkem ;)
Já jsem o nich slyšela, že jsou krásně čisté a bez prachu, je to pravda? Že si dali záležet na prosluněné byty a filtry na čištění vzduchu.
Zdravím, my jsme nedávno kupovali pasivní byt a co se týká energií, tak je to nádhera ;) Měli jsme se stěhovat, chtěli jsme koupit byt v Praze, ale narazili jsme na jrd.cz, kde prodávají nízkonákladové byty v krásných oblastech plných zeleně a tam teprve uvidíte, že se dá na energii ušetřit ;)
http://www.zdrave.cz/prihlaseni/registrace/?doporucil=630

Ajéje, tak ještě jednou ten odkaz, nějak se mi to nepodařilo.
http://www.deceuninck.cz/prectete-si/dokonale-reseni-oken-pasivni-domy/

Zdravím,
ráda bych vám nabídla článek, který se úsporou energie v domácnosti zabývá - a pořádně z gruntu.
<a href="http://www.deceuninck.cz/prectete-si/dokonale-reseni-oken-pasivni-domy/">okna pro pasivni domy</a>
Co vy na to?