Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Magazín pro Šťastné ženy

 

Hledáte zpestření do vaší ložnice?

Hledáte zpestření do vaší ložnice?

hledáte zpestřeníSex už dávno není tabu. Mluví se o něm stále častěji a ani vy byste se rozhodně neměla stydět. Je přirozenou součástí našich životů. A proto platí, že i vy byste si ho měla dokonale užívat. Jak na to? Přinášíme vám několik tipů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, řadu nových pomůcek, který je možností, jak můžete nejenom vy, ale i váš partner nakoupit celou řadu nových pomůcek, které vaše intimní chvíle zajímavým způsobem podpoří. Hitem jsou třeba:

· Erotické pomůcky pro muže

· Erotické pomůcky pro ženy

· Sexy spodní prádlo a doplňky

 

Jste sama?

Nemáte partnera a sex vám chybí? V tomto případě se můžete spolehnout sama na sebe. Opět platí, že sexshop je tím správným místem, kde si můžete zakoupit ergonomické vibrátory. Ty jsou skvělou možností pro každou ženu, která opět touží po tom dosáhnout orgasmu. Ani zde není stud na místě. Pokud se bojíte daný obchod navštívit, už není problém si jednotlivé pomůcky objednat online. Samozřejmě s jistotou diskrétního balení, kdy nikdo nezjistí, co konkrétně si objednáváte. Jakmile daná pomůcka přijde, není nic jednoduššího, než ji vyzkoušet. Kromě vibrátorů jsou dnes hitem také Venušiny kuličky, na které mnoho žen také nedá dopustit. Doporučujeme vyzkoušet.

 

Pomoci může i změna partnera

Neklape vám to ve vašem sexuálním životě? Nemusí to být nic nezvyklého, jelikož podobné problémy má v současné době řada párů. Důležité je vědět, jak je jednoduše vyřešit. Ideální je si promluvit o tom, co se líbí vám, nebo partnerovi. Možností jsou ale i partnerské poradny. Pokud nic z toho nezabere, je tu ještě diskrétní sex seznamka. Tedy možnost spojená s tím, že si jednoduše najdete milence, který vám v oblasti sexu bude vyhovovat více. A s ním si však hned na začátku ujasněte, co očekáváte a jaké konkrétní mantinely bude váš vzájemný vztah mít. Jedině tak bude i tato cesta bez problémů fungovat.

Komerční článek


24.10.2016   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hledáte zpestření do vaší ložnice?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
krasaka
krasaka - 12.8.2017 21:23

smajlik - 61 ČEHO JE MOC - TOHO JE PŘÍLIŠ §§§

už je všude všechno tak přesexováno, že někdy je jednomu k blití - hlavně, když se promenují v Praze gayové a lesby a předvádějí různé komedie smajlik - 48smajlik - 36

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 265551.
    Archiv anket.