Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Jak být dámou v každém věku? Doplňte outfit správnou kabelkou!

Jak být dámou v každém věku? Doplňte outfit správnou kabelkou!

kabelka tmave modre psanickoKaždá žena může být okouzlujícíbez ohledu na svůj věk. Stačí jen vkusně podtrhnout svou ženskost vhodným outfitem a módními doplňky.Nejzásadnějšímdámským doplňkem je nepochybně kabelka, která propojuje estetiku s funkčností. Obvykle se uvádí jako důležitý faktor při výběru kabelky vaše výška a postava. Určitou roli hraje i váš věk. S nevhodnou kabelkou si třeba zbytečně přidáváte roky. Zkrátka se k ženě v každém věku hodí jiný typ kabelky.

 

Jak vybírat kabelku? Velikost a tvar podle postavy, design podle věku.

Při výběru ideální kabelky nezáleží pouze na společenské příležitosti, k níž budete kabelku nosit. Významnou roli hrají i jiné faktory. Podle vaší výšky atypu postavy se volí tvar a velikost kabelky. Kdežto při volbě designu a barevnosti kabelky zohledníme svůj věk.

 

Zaoblená taška k chlapecké postavě, hranatá taška k ženským křivkám

Nejprve se zaměříme na volbu tvaru a velikost kabelky. Tyto parametry úzce souvisí s vaší postavou
a výškou. Jste-li obdařena ladnými ženskými křivkami, tak volte kabelky s hranatým tvarem. Pokud máte spíše chlapeckou postavu, dejte přednost zaobleným taškám. Jste-li drobnější postavy, tak se k vám hodí psaníčka nebo menší kabelky s krátkými uchy. Vysokým a štíhlým ženám sluší beztvaré
či široké kabelky s dlouhými uchy. Plnoštíhlé ženy by měly volit hranaté střední a velké tašky,
které nekončí v úrovni problémové partie. Chcete-li odvést pozornost od např. svého pasu, vyberte si kabelku končící nad ním.

 

Kabelka přiměřená věku není nevkusná ani nudná

Žena je v každém věku krásná jiným způsobem. Vhodným outfitem a doplňky je třeba tuto krásu zvýraznit. Dívkám sluší jemnost, naopak ženy si mohou dovolit větší rafinovanost.Obecně platí,
že světlé kabelky působí mladistvě a jemně. Působíte s nimi křehce a bezstarostně. Tmavší kabelky dodají vašemu vzhledu na smyslnosti, rovněž s nimi působíte asertivně a zkušeně.

Kabelka má být vybírána podobně jako outfit. Volíme model úměrný svému věku.Teenagerkám sluší kabelky pestrobarevné nebo v pastelových barvách a extravagantní kousky. Pro mladé dívky a ženy bývají nejvhodnější modely z textilu a syntetické kůže.Zmíněné materiály totiž poskytují módním designérům asi nejvíce prostoru ke kreativitě.Žena středního věku už našla svůj osobitý styl, který tolik nepodléhá módním trendům. Hodí se k ní zvláště nadčasové modely kabelek z pravé kůže.Totéž platí i pro zralé ženy, kterým sluší nadčasové kabelky z pravé kůže. Chcete-li trendy tašku, tak s přibývajícím věkem upřednostněte kabelky netradičních tvarů v univerzálních barvách. Rovněž vybírejte trendy tašky se zajímavým zpracováním kůže (např. s vyraženým vzorem).

Komerční článek


21.2.2017   Rubrika: Móda   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak být dámou v každém věku? Doplňte outfit správnou kabelkou!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
donalabuznikova
donalabuznikova - 31.8.2019 2:03

A pokud se člověk snaží, nemusí ho ta kabelka vyjít na spoustu peněz. Já jsem před nedávnem narazila na moc krásnou kabelku u https://www.onlinesekac.cz/second-hand-modni-doplnky-kabelky/c-272 a vyšla mě na něco kolem dvou stovek, což je podle mě naprosto skvělá cena.

 
sharon
sharon - 8.3.2017 9:45

dámu nedělají ani hadry ani kabelka.....smajlik - 75

 
YXH
YXH - 24.2.2017 23:57

orinka: Jo jo to je. Takze ji poslechnu a pujdu si koupit nadcasovou kabelku, uz mam jednu vyhlidnutou obrázek - chicken.jpg

 
orinka
orinka - 24.2.2017 7:36

. "Hodí se k ní zvláště nadčasové modely kabelek z pravé kůže.Totéž platí i pro zralé ženy, kterým sluší nadčasové kabelky z pravé kůže."

Tož to je opravdu perla ducha. Opakování je matkou moudrostismajlik - 14

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 333944.
    Archiv anket.