Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

S dokonalým vzhledem dokážou pomoci i moderní produkty a postupy

S dokonalým vzhledem dokážou pomoci i moderní produkty a postupy

Dokonalý vzhled nemusí být spojený nutně jenom s tím, co vám nadělila příroda, nebo s tím, jak výrazně na sobě pracujete. Pokud toužíte po tom být dokonalá, jsou i další možnosti, jak toho dosáhnout. První možnost je spojena s tím, že se pokusíte shodit nějaké to kilo. Jak na to? Pomoci vám mohou tablety na hubnutí. Dnes velmi oblíbená možnost pro každou ženu, která touží po dokonalém vzhledu. V čem jsou unikátní? Ty nejlepší dokážou hned několik důležitých věcí:

· Eliminují chuť k jídlu

· Zrychlí váš metabolismus

· Navodí pocity sytosti

Odstraňte nečistoty z vaší pleti i do hloubky

Další náš tip, který je spojený s vaším vzhledem, se týká toho, jak zajímavě můžete podpořit krásu své pleti. Není to nic složitého. Tím si můžete být i vy dokonale jista. Klasické mytí, například pomocí mýdla sice dodá čistotu, ale my musíme říci, že jenom z hlediska povrchu vašeho obličeje. Proto raději vyzkoušejte peeling na tvář, pomocí kterého ji budete moci vyčistit dokonale do hloubky. To znamená, že uvolníte veškeré nečistoty a vaše pleť bude působit mnohem krásnějším dojmem. Peelingů dnes najdete na trhu celou řadu, stejně jako nemusí být problém si jeden takový vyrobit, a to například i ze základních produktů, které máte u vás doma.

Slyšela jste o laseru?

Lasery se používají v celé řadě oblastí lidského života. A jednou z oblastí je rozhodně oblast péče o krásu vašeho těla. I toto je tedy celkem jasná ukázka toho, jak mohou moderní technologie v oblasti vaší krásy dokonale pomoci. Co jasně dominuje a co je velkým hitem? Je to žádaná laserová epilace, kterou dnes využívá stále více žen. Z hlediska efektivity je mnohem lepší, než běžné holení, jelikož výsledek je nejenom dlouhotrvající, ale mnohdy z estetického hlediska i mnohem lepší. Navíc potěší, že je stále více míst, kde je možné této moderní techniky využívat.

Komerční článek


26.6.2017   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - S dokonalým vzhledem dokážou pomoci i moderní produkty a postupy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 2.7.2017 10:25

Co to je dokonalý vzhled???? Jsme od narození jen lidé,nedokonalí a zranitelní,tyhlety kecy (viz výše),k čemu to je???

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401363.
Archiv anket.