Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Chcete hustší vlasy? Toto vám pomůže

Chcete hustší vlasy? Toto vám pomůže

Zdá se vám, že vaše vlasy rozhodně nejsou tak husté, jak byste si přála? Je vhodné začít tento problém aktivně řešit. Jaké jsou možnosti, které zvolit? Podíváme se na přehled těch hlavních, které se v rámci daného problému nabízejí.

 

Zkuste transplantace

Moderní medicína využívá pojem transplantace stále častěji. Už ale nemusí být spojený jenom s vaším zdravím, jelikož může být spojený také s vaší krásou. Tou první možností, na kterou se podíváme, je takzvaná transplantace vlasů. Tedy postup, kdy jsou vám vlasy doslova vyměněny za jiné. Ty se následně ve vaší hlavně ujmou a výsledkem bude to, že váš účes bude opět dokonale hustý. Pozor však na negativa této možnosti. A těmi je:

· Vyšší cena

· Časová náročnost

· Potřeba odborného dohledu

 

Zkuste unikátní sprej

Podívejme se společně na možnost číslo dvě. Ta je oproti výše zmíněné transplantaci naprosto jednoduchá a také velmi levná. Co máme na mysli? Vyzkoušejte zahušťovač vlasů a uvidíte sama. Jedná se o unikátní sprej, jehož obsah se aplikuje právě do vlasů. Tím je dokáže opticky zhustit. Ideální pomoc ve chvíli, kdy se někam chystáte a toužíte po dokonalém účesu. Jde tedy spíše o vylepšující efekt, než o dlouhodobé řešení. Rozhodně ale může pomoci, pokud vám jde hlavně o krátkodobé vylepšení své krásy.

 

Změňte svůj život

Důvody padání vlasů mohou být různé. Možná o ně jenom špatně pečujete, špatně se stravujete, vystavujete je negativním vlivům, nebo je vůbec nevyživujete. Toto všechno mohou být problémy, které se podepíší na řídnutí. Jak tedy obnovit jejich hustotu? Začněte u sebe. Jezte zdravou a vyváženou stravu, nezapomeňte na vitamíny, a vše doplňte kvalitními šampony a vlasovými aktivátory. Jde sice o běh na dlouhou trať, ale zároveň budete mít jistotu, že výsledkem budou vaše vlastní, dokonale husté vlasy, které vám vydrží doslova napořád.


Komerční článek


23.2.2018   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Chcete hustší vlasy? Toto vám pomůže

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Drapalova
Drapalova - 23.10.2020 21:52

Ano opravdu to jde s přípravkem https://www.gr7.cz/ Dokonce se zaručí vrácením peněz, pokud by přípravek nefungoval tak jak má. Na jejich stránkách jsou dokonce i fotky před použitím a po.

 
Romanavlacilova
Romanavlacilova - 21.10.2020 23:47

Přírodní barvu? to opravdu jde? někdy jsem něco takového slyšela, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, protože jsem tomu nevěřila. Co to je za přípravek?

 
Drapalova
Drapalova - 20.10.2020 1:15

Paruku jsem nosila půl roku, a to je peklo. Pořád jsem si ji musela kontrolovat a upravovat. Raději jsem začala používat přípravek do vlasů, který jim dokáže vrátit jejich přírodní barvu.

 
Romanavlacilova
Romanavlacilova - 16.10.2020 14:53

Chtěla bych se zeptat, jak se v 50 letech postavit k šedivění vlasů? chodíte tak? nebo nosíte paruku? nebo si vlasy pravidelně barvíte?

 
Aneta.Nova
Aneta.Nova - 29.3.2018 18:41

No nevim, já radší chodím na léčebné kůry pro Vlasy k http://www.esmina.cz. Takovým přípravkům moc neduveřují smajlik - 7

 
YXH
YXH - 27.2.2018 15:50

Zase jeden clanek o nicem smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463090.
Archiv anket.