Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Poznejte jedno z nejkrásnějších měst na Jamajce, poznejte OchoRios

Poznejte jedno z nejkrásnějších měst na Jamajce, poznejte OchoRios

kryštof kolumbusV roce 1494 objevil pro Evropu Kryštof Kolumbus ostrov, který místní Indiáni nazývali Xaymaca a který dnes známe pod jménem Jamajka. Její pohnutá historie zahrnuje nadvládu španělských a později britských kolonistů, existenci trhů s otroky, úspěchy v obchodování s třtinovým cukrem a rumem či období, kdy ostrovu de-facto vládli karibští piráti jako byl slavný Henry Morgan. Dnes je však Jamajka samostatným státem a každoročním cílem mnoha turistů z celého světa. Jedním z prominentních letovisek je OchoRios, které nabízí dostatek možností relaxace i zábavy pro každého, kdo se rozhodne nasměrovat svoji další exotickou dovolenou právě na Jamajku.

 

Od Kryštofa Kolumba k zábavním parkům

k zábavním parkůmDnešní podoba OchoRios nemá s malou rybářskou osadou, která zde byla v minulosti, mnoho společného, tím méně s divočinou, kterou spatřil zmíněný Kryštof Kolumbus, když nedaleko od dnešního OchoRios poprvé vstoupil na jamajskou pevninu. Tuto událost dnes tak připomíná alespoň park, který je jednou z turistických atrakcí města a jeho blízkého okolí. Mezi ty další patří např. zábavní park RainforestAdventuresMysticMountain, jehož návštěvu nevynechají především rodiny s dětmi. Ale i pokud dáváte přednost přírodě, poznání či relaxaci, OchoRios má vždy co nabídnout.

 

Pláže, příroda i galerie

pláže, příroda i galerieKdyž si návštěvníci dosyta užijí živých pláží lemovaných bary a restauracemi, mohou vyrazit např. k nádherným vodopádům Dunn´s River Falls, které z výšky 200 m kaskádovitě padají až na písečnou pláž a vytvářejí dokonalou scenérii, kterou stojí za to spatřit. Obdivovat je návštěvníci mohou zezdola i z vrchu a spojit jejich návštěvu třeba s projížďkou na koni. Všichni, kdo si chtějí ze svého zájezdu na Jamajku přivézt autentický suvenýr se skutečnou uměleckou hodnotou, by potom neměli vynechat návštěvu galerie Harmony Hall.OchoRios má zkrátka pro každého něco.

Komerční článek


9.4.2018   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Poznejte jedno z nejkrásnějších měst na Jamajce, poznejte OchoRios

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
PaníFienJan.
PaníFienJan. - 11.9.2020 21:55

Jak můžete napravit svůj vztah se svým bývalým manželem, můj manžel mě opustil a opravdu ho nikdy nepřestanu milovat, po 5 letech odloučení jsem přišel do kontaktu s Dr. Sacre, který je kouzelníkem, který mi pomohl a můj manžel se vrátil pro mě a dnes žijeme znovu šťastně spolu, kontaktujte Dr. Sacre pro jakýkoli problém ve vztahu, který vám pomůže, napište na WhatsApp +2349076034359 nebo mu napište na e-mail sacretempleofpower@gmail.com

Paní Fien Jan.

 
Almega
Almega - 15.4.2018 11:48

Jo,už tam běžím!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471291.
Archiv anket.