Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Staňte se podnikatelkou roku právě teď

Staňte se podnikatelkou roku právě teď

Chcete být nezávislá a postavit se na vlastní nohy? Směle do toho. Poradíme vám, jak založit společnost s. r. o. Novým objevem roku v oblasti podnikání můžete být právě vy.

Přemýšlíte o podnikání? Teď je nejvhodnější doba začít

Ženy u nás podnikají stále častěji. Důvodů, proč tomu tak je, bychom našly hned několik. Jedním z nich je otevřenost trhu a stále větší nabídka. Vždy se dá něco udělat jinak a lépe. Právě proto v dnešní době můžete zajít do tolika kaváren, restaurací, vybrat si ty nejlepší výrobky pro své dítě nebo módu, ve které se budete cítit jako ryba ve vodě. Nezapomínejte na to, že každému z nás vyhovuje něco jiného, proto je neustále tolik možností, jak a s čím začít podnikat.

 

Buďte svou vlastní paní

Pravdou také je, že hodně žen v České republice rozjíždí firmu během těhotenství, na rodičovské dovolené nebo těsně po tom, co jim RD skončí. Některé se zkrátka nechtějí vrátit do klasického pracovního poměru a mají touhu a odvahu splnit si své sny. Řada z nich se ani nemá kam vrátit. Nejčastějším důvodem bývá předchozí smlouva na dobu určitou, která vyprší během rodičovské dovolené. Ženy se tak ocitají před rozhodnutím, jestli žádat o novou práci. nebo zkusit podnikat na vlastní pěst.

 

Podnikejte už za 10 dní

Proč to tedy nezkusit právě teď? Založte si společnost s. r. o. a můžete se klidně stát novým objevem – začínající podnikatelkou roku 2018. Založení společnosti přitom nemusí být vůbec nic těžkého. Pomůže vám s tím firma, která už jenom od začátku roku 2018 pomohla úspěšně založit 182 společností. Podnikat můžete už za 10 dní a vše dohodnete během jediné schůzky. Hlavní výhoda založení s. r. o. s pomocí spočívá v tom, že společnost založíte bez starostí a na první pokus. Pokud totiž se zakládáním nemáte dosavadní zkušenosti, snadno uděláte chybu v dokumentech a žádostech. Tím se vám prodlouží doba zápisu do obchodního rejstříku a jednáním s úřady ztratíte zbytečně mnoho času. Teď je nejvhodnější doba, tak jděte do toho.

Komerční článek


21.5.2018   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Staňte se podnikatelkou roku právě teď

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 9.3.2020 23:16

Podle mě skvělá inspirace. Abych pravdu řekla, tak já se podnikání taky věnuji už nějaký ten pátek a zatím jsem moc spokojená. Konkrétně mám vlastní eshop. Je ale pravda, že hlavně v začátcích jsem měla docela problém s nedostatkem zákazníků. To se ale naštěstí vyřešilo poté, co jsem investovala do lepší SEO optimalizace. O tu se mi postarali https://kvalitneseo.cz/ :-)

 
koliaska105
koliaska105 - 30.6.2018 0:01

Moc hezky napsané. Pokud si myslíte, že na to máte, tak určitě doporučuji začít podnikat. Já podnikám už pár let a nemohla bych být spokojenější. Mám vlastní offshore firmu, kterou jsem si založila přes https://www.ioffshore.cz/ Doufám, že se mi bude dařit i nadále, protože do normálního zaměstnání bych se vracela jen nerada. :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388244.
Archiv anket.