Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Jak vybrat zimní bundu?

Jak vybrat zimní bundu?

Zimní bunda je tou hlavní částí oblečení, kterou bychom měli koupit ještě dříve, než přijde první mráz a sníh. Je důležité začít přemýšlet zejména nad tím, jaká by měla vaše zimní bunda být.

Dobrá dámská zimní bunda musí být praktická, funkční, teplá, ale současně i stylová a precizně ušitá. Nabídka je obrovská, a proto nebude snadné vybrat si tu nejlepší zimní bundu. Pokud ale budete vědět na co si dávat doopravdy pozor, tak si ji bez problému najdete.Na začátku si nejprve určete, jaké jsou vaše priority. To vám výrazně ulehčí hledání ideální bundy na zimu.

 

Jak si správně vybrat zimní bundu

Je důležité si ujasnit, jaká barva se vám bude líbit a zda se bude hodit k většině oblečení ve vašem šatníku. Může to být klasicky modrá, černá, šedá, hnědá či khaki, ale i barva červená, oranžová či žlutá. Pokud máte rádi intenzivnější barvy, budete lépe vidět a snadno zvítězíte nad ponurou zimní náladou. Úžasná je třeba lahvově zelená nebo třeba kobaltový odstín. Velmi důležitá vlastnost, která zúží výběr, je stylizace. Vyberte si takovou zimní bundu, která zcela ideálně zapadne do vašich každodenních outfitů. Na sport, na hory nebo do města? Nejvíce univerzální jsou péřové bundy či populární parky, které jsou módní již dlouhou řadu let. Tyhle kousky prostě nestárnou.

 

Na kvalitě opravdu záleží

Jakmile si zvolíte barvu, střih a styl nové zimní bundy, je čas se soustředit na kvalitu provedení. V nabídce módních a sportovních značek, jako je třeba Helly Hansen, najdete mnoho zajímavých modelů. Vybírejte tu, co vám poskytne komfort a optimální teplo v mrazivých dnech. Pokud Vám záleží i na voděodolnosti a chcete bundu na sport, sledujte i vodní sloupec a vyberte si bundu vyrobenou z odolného polyesteru či dutého vlákna. Optimální teplo městské bundy vám zaručí péřové bundy, třeba lemované teplým textilním materiálem. Důležitá je i funkčnost, větší počet kapes, větrání pod paží, prodyšnost nebo praktická kapuce.

Komerční článek


19.11.2018   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak vybrat zimní bundu?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.