Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Plážová lehátka do Chorvatska i na Mácháč

Plážová lehátka do Chorvatska i na Mácháč

plážLéto je v plném proudu, sluníčko nám taky začíná přát. Nejvyšší čas vydat se k vodě. Ať už jedete jen na Mácháč, nebo se vydáte třeba do Chorvatska, neměla by vám chybět plážová lehátka. Na co jiného si taky u vody lehnout?

Podle předpovědi počasí se teď můžeme těšit na pár pěkných slunečných dnů, byl by hřích toho nevyužít. Kdo má možnost vzít si dovolenou, ten by tak měl učinit a užívat si u vody. Za ten letošní rok si dovolenou víc než zasloužíme.

 

Co by nemělo v kufru na letní dovolenou chybět?

Kromě plavek, kraťas, tílka, opalovacího krému a osušky by nemělo v zavazadle chybět ani plážové lehátko. Je skladné, lehké, zabere jen minimum místa. To oceníte hlavně ve chvíli, kdy na dovolenou poletíte. Letecké společnosti si totiž nastavují nejrůznější limity zavazadel, která je třeba dodržet. Když se vám to nepodaří, vyjde vás to poměrně draho.

máchovo jezeroVíte, že plážové lehátko využijete nejen u moře? Pláže přeci najdete i u našich krásných rybníků, přehrad a koupališť.

 

Proč s sebou vozit zrovna plážové lehátko? Nestačí deka?

Deka nebo osuška by vám určitě taky posloužila, jenže když zafouká větřík, můžete o ně snadno přijít. Boří se do písku, neizolují chlad a vlhkost.

Plážová lehátka jsou oproti dekám a plážovým osuškám na spodní straně opatřená PVC fólií, mají skvělé izolační vlastnosti. Pro přenášení jsou lehátka vybavená praktickými úchyty.

 

Kde vám plážové lehátko jistě přijde vhod?

· Chystáte se k moři a nechcete ležet v písku.

· Plánujete výlet na koupaliště nebo břeh rybníka.

· Cílem vaší cesty jsou oblázkové pláže.

· Chcete si udělat piknik v parku a nechcete se o místo dělit s mravenci a dalším lezoucím hmyzem.

· Plážové lehátko využijete i jako potah na zahradní lehátko pro chvíle odpočinku.

 

Jak vybrat plážové lehátko?

lehátkoMy ženy jsme poměrně náročné. To, co si kupujeme, musí být nejen funkční a praktické, ale taky pěkné. Co se nám nelíbí vzhledem, to si nekoupíme. Nebo jen když opravdu není zbytí. Jenže jen o designu to není ani u plážových lehátek.

Plážová lehátka jsou na trhu k dispozici ve dvou provedeních, je třeba se rozhodnout, které nám bude víc vyhovovat.

· Plážové lehátko v ruličce, které je o něco skladnější než druhá varianta. Na druhou stranu – srolovat ho do původní ruličky může být docela oříšek.

· Skládací plážové lehátko.

Víte, že lehátko na pláž je měkké a pohodlné? Jeho výplň totiž tvoří 100% PU pěna.

Čtěte také: Relax a pohodu si s plážovými lehátky užijete nejen u vody

Ať už si vyberete jednobarevné plážové lehátko, nebo lehátko s nějakým pěkným prázdninovým motivem, rozhodně nešlápnete vedle a můžete se těšit na pohodové chvíle u vody. Nic vás nebude tlačit, písek bude jen pod lehátkem a od země vám nebude chladno.

Komerční článek


25.7.2020   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Plážová lehátka do Chorvatska i na Mácháč

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 476410.
Archiv anket.