Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Splnit si cestovatelský sen vám umožní tažné zařízení k vozu

Splnit si cestovatelský sen vám umožní tažné zařízení k vozu

Patříte k ženám, které milují cestování? Ať už jde o prodloužené víkendy s drahou polovičkou nebo kamarádkou, partou přátel nebo vyrážíte ráda sama? Zapojte za vůz karavan! Možná také s oblibou vyrazíte na cesty s jízdním kolem. Abyste ušetřila za dovolenou, nemusela řešit, jak přemístíte své milované kolo a mnohé jiné, vyplatí se koupit si k vozu tažené zařízení.

Vyberte si ideální tažné zařízení

Jakmile si necháte namontovat tažné zařízení, určitě budete potřebovat mnohé inspirace pro cesty, abyste jej co nejvíc využila. Než se tak ale stane, vězte, že můžete volit ze třech typů tažných zařízení. K dostání jsou pevná, odnímatelná a otočná tažná zařízení. První uvedené je nejlevnější a je ideální tam, kde bude často využíváno. Odnímatelné dělíme na ruční, pákové a automatické. Hodí se pro příležitostní použití a skvěle snoubí cenu s frekvencí použití. Poslední uvedení, tedy otočná, jsou řazeny do luxusní třídy tažných zařízení. Doposud nebyly překonány pro jejich pohodlí i bezproblémový provoz. Jsou kdykoli připraveny k okamžitému použití.

Je váš vůz uzpůsoben k montáži tažného zařízení?

Než začnete tažné zařízení vybírat, ověřte si v technickém průkazu, zda jej můžete k vašemu vozu nechat namontovat. I když jde o výjimečné případy, jednoduše někdy to nejde. Je důležité znát svislé zatížení vozidla a stejně tak užitečné zatížení konstrukce. Zajímat by vás měla i přípojná hmotnost, která značí hmotnost, kterou je možné připojit k tažnému vozidlu.

Montáž svěřte profesionálům

Jestliže máte doma někoho, kdo autům rozumí a chtěly byste, aby vám tažné zařízení namontoval, nebude to možné. Toto zařízení totiž musí montovat servis, který má k požadované službě patřičné oprávnění. Servis vám následně vydá montážní protokol, který společně s typovým listem odnesete na registr vozidel, kde vám zapíší zařízení do velkého technického průkazu. Tím bude všechny úřední procesy u konce a vybudete moci směle začít cestovat.

Rozhodnete-li se pro tažné zařízení, určitě nebudete litovat. Naskytne se vám spousta možností, jak nově využít váš stávající vůz.

Komerční čláenk


24.8.2020   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Splnit si cestovatelský sen vám umožní tažné zařízení k vozu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471291.
Archiv anket.