Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Co dát kamarádce k Vánocům?

Co dát kamarádce k Vánocům?

I když se zdá, že svou kamarádku známe jako své boty, když přijdou na řadu vánoční dárky, často si lámeme hlavu s tím, co by jí udělalo největší radost. Chceme vymyslet něco originálního, zábavného a výjimečného, abychom jí ukázali, jak nám na ní záleží. Máme pro vás tip na vánoční dárek pro kamarádku, na který bude ještě dlouho vzpomínat.co dát kamarádce k vánocům?

 

Letos buďte originální

Zapomeňte na oblečení, kabelky, šperky nebo parfémy. Takových dárků už určitě kamarádka dostala víc než dost, navíc se jí nemusíte tak úplně trefit do vkusu. Přeci jen se od nás čeká zajímavější vánoční dárek, a to může být třeba netradiční dárek z e-shopu Manboxeo.cz. Vyniká především tím, že místo celofánu nebo balicího papíru přichází v krásné dřevěné truhle se zámečkem a pilkou. Pokud má kamarádka ráda nejrůznější rébusy a hádanky, může zkusit vyluštit kód zámku a tím truhlu otevřít. Když se jí to nepodaří, má k dispozici ještě pilku, kterou lze zámek přeřezat. Tak jako tak bude o zábavu i napětí postaráno.

 

Překvapení je zaručeno

Až do poslední chvíle totiž nebude vědět, co se uvnitř precizně zpracované truhly skrývá. Obsah je ostatně další z předností, jaké mohou dárkové truhly Damboxeo nabídnout. Sestává totiž z prémiových produktů, které rozhodně nenajdete v každém supermarketu. Naopak se jedná o české i zahraniční speciality v té nejvyšší kvalitě a netradičních příchutích. A že je z čeho vybírat – čeká na vás více než 200 smysluplných obsahů.

co dát kamarádce k vánocům?

Nejlepší vánoční dárek je od srdce

Zkuste zapátrat v paměti, co má vaše kamarádka ráda. Je to lahodný likér Baileys? Nebo kvalitní moravské víno? Luxusní čokoláda z Německa? Pro každou ženu můžete vybrat ten nejlepší dárek k Vánocům. Opravdovou specialitou je třeba dárková truhla pro kafařku, kde kromě výběrové kávy najdete také prémiovou kávovou marmeládu nebo kávová zrna v čokoládě. S truhlou plnou sladkostí se zase vrátí do dětských let, protože obsahuje spoustu čokoládových tyčinek, pomazánkových krémů, bonbonů a dalších delikates.

A pokud je kamarádka poněkud tvrdšího rázu, určitě jako dárek na Vánoce ocení truhlu Damboxeo se zámečkem a pilkou a s rumem Diplomatico. Nezapomnělo se ani na dámy, které o sebe rády pečují. Vybrat proto můžete i dárkové balení s přírodní kosmetikou na vlasy i tělo a nebo třeba speciální wellness truhlu, se kterou si užije spoustu chvil nerušeného relaxu.

Vyberte letos netradiční dárek pro kamarádku k Vánocům, který opravdu potěší a ukáže, jak svou kamarádku znáte. Na originální dárky je doprava zdarma a vybírat můžete z dárků pro muže, ženy i děti.

Komerční článek


18.12.2020   Rubrika:   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Co dát kamarádce k Vánocům?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 24.12.2020 15:43

Furt jen kupovat a kupovat...Hnus.Původně si lidé jen dopřáli dobré jídlo,pohodu,pospolitost a vychutnání si nicnedělání po dlouhé pracovní sezóně. Dnes jen honba za pozlátkem,někomu už to začalo vadit,tak si vymyslel covid.Vlastně můžeme být rádi,že to není středověký mor....

 
YXH
YXH - 23.12.2020 16:21

sharon: Pravdu dis. Reklama odpovezena reklamami smajlik - 65

 
YXH
YXH - 23.12.2020 15:56

sharon: Pravdu dis. Reklama odpovezena reklamami smajlik - 65

 
sharon
sharon - 21.12.2020 21:33

samá reklama ......smajlik - 105

 
Kuželka
Kuželka - 20.12.2020 20:54

Moje kamarádka ode mě dostane pobyt v krásném penzionu: http://www.pensionflorian.cz/. Hledala jsem něco na Jižní Moravě, protože se nám tam moc líbí. Do vyhledávače jsem zadávala: Ubytování Pavlov a vyskočil na mě tenhle krásný penzion. smajlik - 1

 
Kuželka
Kuželka - 20.12.2020 20:54

Moje kamarádka ode mě dostane pobyt v krásném penzionu: https://www.pensionflorian.cz/. Hledala jsem něco na Jižní Moravě, protože se nám tam moc líbí. Do vyhledávače jsem zadávala: Ubytování Pavlov a vyskočil na mě tenhle krásný penzion. smajlik - 1

 
Eliiika85
Eliiika85 - 20.12.2020 17:56

Já svou kamarádku znám dokonale. Miluje TH, tak jsem ji letos koupila set triček https://www.lucyto.cz/vyhodne-sety/damska-tricka/tommy-hilfiger-tricka -uw0uw01308.html. Bude nadšená.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471291.
Archiv anket.