Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Čisté, teplé a příjemné ovzduší v domácnosti i během zimy? Nejedná se o nic nemožného

Čisté, teplé a příjemné ovzduší v domácnosti i během zimy? Nejedná se o nic nemožného

Myslíte si, že ve chvíli, kdy za okny začne sněžit, teploměr ukazuje teploty pod nulou a na oknech se začínají tvořit námrazy, je nemožné užít si domácí pohodu? Konkrétně tedy pobyt v čistém, teplém a příjemném ovzduší? Když se chce, všechno jde. S pomocí praktických přístrojů si i během třeskuté zimy můžete užívat pohodu a nasávat teplo domova.

Příjemné a teplé ovzduší v místnosti díky elektrickému ohřívači

Prvním praktickým pomocníkem, který by neměl chybět v místnostech, které je nemožné vyhřát s pomocí radiátoru, je elektrický ohřívač. Právě elektrické ohřívače totiž dokážou během pár minut zpříjemnit, ale hlavně prohřát ovzduší v celém interiéru. Oblíbené jsou pro chalupáře a chataře, kteří potřebují v rychlosti zahřát chalupu, ale hodí se i do koupelen a dalších studených místností.

Nechte se hýčkat a rozmazlujte se teplým vzduchem

Elektrické ohřívače zapojíte do zásuvky, nastavíte na požadovaný režim a necháte běžet. Uvidíte, že brzy pocítíte příval teplého vzduchu, který vás zahřeje a pohladí. Při výběru vhodného ohřívače se zaměřte na jeho snadnou přenosnost, spotřebu, způsob ovládání i design.

 

Nejenom alergici ocení čisté ovzduší

Protože čisté ovzduší je nutností, zvažte také pořízení čističky vzduchu. Není vhodná pouze pro alergiky, ale také se hodí do místností, ve kterých se:

· vaří,

· kouří,

· nadměrně práší,

· vyskytují domácí mazlíčci.

Čistička vzduchu vás spolehlivě zbaví prachových částí, bakterií, virů, pylů i alergenů. Rozhodně doporučujeme jejich použití i v případě, že některý z členů domácnosti trpí respiračním onemocněním.

Užívejte si teplého a čistého ovzduší doma i na chalupě také během zimy. To, jak je za okny, totiž neovlivňuje to, jak může být v interiéru. Rozmazlujte se a myslete přitom na své zdraví. Elektrický ohřívač a čistička vzduchu jsou praktickými pomocníky do každé domácnosti.

 

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Komerční článek


13.12.2022   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: -/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Čisté, teplé a příjemné ovzduší v domácnosti i během zimy? Nejedná se o nic nemožného

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 16.1.2023 10:50

My máme doma taky čistý vzduch, nebo mi to tak alespoň přijde. Nemáme žádnou čističku vzduchu, ale bydlíme na vesnici, kde je relativně čistý vzduch, tak každé ráno větrám průvanem a v ložnici a dětském pokoji ještě před spaním a dýchá se nám tu dobře :-) . Topíme v krbových kamnech, tak i když to přeženu s větráním, tak tu máme hned zase teplo. Kamna nám to tu vytopí na to šup :-) . Díky tomu, že manžel zainvestoval do pořádného komínu z https://www.kominycz.cz/ , tak mají kamna dobrý tah a jen to v nich hučí :-) .

 
Mirka999
Mirka999 - 29.12.2022 23:47

S manželem jsme si pořídili krbová kamna z internetových stránek https://www.krbova-kamna-eshop.cz/krbova-kamna/ do obývacího pokoje, ve kterém si hrají naše děti, a tak je jim teplo. My si posedíme s kávou a oni si hrají na koberci před krbem. Všichni jsme alergici proto manžel pořídil čističku vzduchu, aby se hlavně dětem lépe dýchalo a nevdechovaly prach.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57099.
Archiv anket.