Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Mám to trošku těžké.

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / Mám to trošku těžké.
Založila mara poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Tomiva
Tomiva - 31.8.2017 14:38

zatnout zuby, vydržet, a hlavně ignorovat, čím víc jí budete ignorovat, tím víc jí to bude vadit a přestane to dělat. přeju vám hodně zdaru a snad brzy najdete nové bydlení

 
Janička22
Janička22 - 24.8.2017 19:12

Jé tak to je super.Ta by se mu mohla líbit.Moc díky.

 
Roxana
Roxana - 24.8.2017 19:08

Tady ti posilam krasnou masinku za malo penez https://www.bambule.cz/chuggington-masinka Nasemu klouckovi uz byli 3 roky a paradne si s tim vyhraje.

 
Janička22
Janička22 - 24.8.2017 19:05

Bude mít právě v září 3 roky.

 
Roxana
Roxana - 24.8.2017 19:03

Ahoj a kolik je malemu let?

 
Janička22
Janička22 - 24.8.2017 18:57

Ahoj jsem svobodná matka co nemá moc peněz a ráda bych koupila synovi nějakou pěknou hračku za málo peněz a hlavně aby ho hračka zaujala.

 
cawan
cawan - 24.11.2015 9:35

Manžel jezdí dodávkou a není skoro doma. Pronájem dodávek Praha mu umožnil půjčit tu jejich, než si vydělá na svojí http://www.dodavky-express.cz/ Jenže mně je doma tak smutno :( Časem si zvyknu..

 
jessicababy01
jessicababy01 - 18.9.2015 1:10

Ahoj jmenuji se slečna Jessica Simon, jsem narazil vašem profilu na těchto stránkách a já se stal vážně vědět o vás na důležitou diskusi, prosím, laskavě kontaktujte mě na ( jessicasimon54@hotmail.com ), tak, že pošlu vám mé fotografie a řeknu více o sobě.
Těším se na setkání s vaší dobré odpovědi v mé schránce, díky,
vaše krásné,
Jessica.

jessicasimon54@hotmail.com

Hi my name is Miss Jessica Simon, i came across your profile on this site and i become serious to know about you for an important discussion, Please kindly contact me at( jessicasimon54@hotmail.com ) so that i will send to you my photos and tell you more about myself.
i am looking forward to seeing your good reply in my mailbox, thanks,
yours lovely,
Jessica.

 
sharon
sharon - 17.1.2011 11:58

tohle nikdy nepochopím, taky jsem tchýně ale takhle bych se nikdy nechovala, pokud mladým nepomůžu tak se do nich nemontuju....sice nejsme pod jednou střechou, každý si přeci může žít podle svého , je to Tvůj život tak si nenechej nic líbit, pomluvy a klepy neposlouchej, ona ta semetrika asi nemá jiné starosti a podle mě by zasloužila nakopak.....však víš kam.....odstěhujete se a snad bude vše lepší.....přeji hodně štěstí a výdrž, pokud stojí tvůj muž při tobě, tak je to výhra......smajlik - 45

 
helus
helus - 15.1.2009 15:22

Myslím, že už jsi na to přišla. Já to neměla tedy takhle strašný, ale manželova babička na mě řvala na celou chatovou osadu, že kdyby snědla to, co jsem uvařila, tak by se "poblila" Před dětmi i manželem. Ale zase jsem neměla žádné svoje zázemí, moje matka mi říkala, že babička je hodná. Tchyni mám taky a je to o fous lepší než ta baba. Manžel se mě nikdy nezastal, vždycky stál vedle jako trubka, maximálně mi na to řekl - to si musíte vyřešit vy - ženský. A pak jsem šla na vínko s kamarádkou a ta mi povídá - ty se furt snažíš, aby manželovi bylo s tebou dobře, jenomže tobě musí bejt taky dobře s ním. A s těma bábama se prostě nebav, protože nevědí, co je slušný chování. A tak ze dne na den jako když praskne pojistka, jsem začala ty její blbý kecy pouštět druhým uchem ven. Šlo to a po šílených deseti letech mi došlo, že s ní nemusím vyjít za každou cenu, i když je teda hodná. Zkrátka - musíš se o sebe postarat sama, nikdo jinej to za tebe neudělá

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 301029.
    Archiv anket.