Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Problémy s motorikou u dětí

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Problémy s motorikou u dětí
Založila rafa poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kesu
kesu - 17.10.2009 20:18

Tak to je super, ty hvezdici se tipuji projevi az tak po mesici uzivani, tak ze zacatku asi necekejte hned zazraky.

 
rafa
rafa - 13.10.2009 10:59

Tak už hvězdíkujeme a keramikujeme! Ta keramika ji hrozne bavi a uz mam od ni doma darecek, jeste uvidime co ty hvezdici.

 
rafa
rafa - 30.9.2009 23:56

Děkuju Vám hrozně moc! Každý tip se hodí. Sestře to vyřídím a myslím, že to určitě vyzkouší, jinak po kroužcích už koukáme, tak snad něco vybereme. Prý se na takováhle cvičení velmi hodí keramika, či nějaké modelování, tak uvidíme.

 
kesu
kesu - 28.9.2009 18:57

Dobrý den,
tak jsem o víkendu mluvila s mou kamarádkou a jsou to Hvězdíci, kupuje je v balení po 60 a užívají se i na další problémy jak hyperaktivita atd. Takže jsou speciálně vytvořená na dětské problémy. Zkuste se na ně optat nebo je rovnou vyzkoušet, třeba se Vám osvědčí. Co se týče těch kroužků, tak myslím, že by třeba stálo i za to investovat čas a vozit ji do nějakého sousedního většího města, kde už určitě něco najdete, také je spousta mateřských center, kde podobné problémy jistě řeší, nebo Vám přinejmenším aspoň poradí, kam byste mohli chodit.

 
rafa
rafa - 27.9.2009 10:19

To byste byla moc hodná, setra bude vděčná za každou radu. Zkouší toho spoustu, ale zatím nic nijak výrazně nezabírá. Co se týče kroužků, není to špatný nápad, ale jsou z malého města a těžko říct, zda je tam vůbec nějaká taková příležitost, ale určitě máte pravdu, že by ji to přinejmenším mohlo zvednout náladu.

 
kesu
kesu - 25.9.2009 21:11

A co nějaké kroužky či kurzy pohybových her? I když pokud to tvá sestra má již zmáknuté, je asi zbytečné za něco podobného platit, ale alespoň by tam byla s dětmi se stejným problémem a psychicky by ji to mohlo pomoci. Kamarádka měla trochu podobný problém, ale její synek byl "nemotorny" kvuli nemoci, davala mu nejake vitaminy na rady doktoru a pomohlo to. Myslim, ze by snad ani nemeli byt na predpis, pokud chces, zeptam se Ti. A ať není smutná, určitě to všem ještě natře ;)

 
rafa
rafa - 23.9.2009 23:40

Sestřina malá holčička nyní nastoupila do první třídy. Už od malička má problémy s motorikou - držení příboru, tužek, kreslení. Co se jiné děti naučí s rukama za chvilku, jí trvá mnohem déle. Z výtvarné výchovy, kdy třeba "vystřihují ubrousky", je vždy úplně nešťastná. Sestra s ní pořád cvičí různé motorické hry a tak ostatní dožene, ale co jim ve škole ukáže učitelka se během hodiny nenaučí - je z toho velmi smutná. Nevíte někdo, co s tím?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 301410.
    Archiv anket.