Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Proč nemůžu přespat u přítele?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / Proč nemůžu přespat u přítele?
Založila seneri poslat vzkaz
Před dvěmi měsici jsem začala chodit se svým novým přítelem. Zatím nam to klape a jsem spokojená. Nedávno jsem chtěla u něho přespat, protože jsme chtěli spolu jít na jednu oslavu od jeho kamaráda, ale bohužel jsem se neměla jak dostat domu v noci. Jeho rodiče mi nabídli abych u něj přespala, ale po té, co jsem to oznámila moji mamce, tak mi to zakázala. Vyjádřila se mi k tomu, že je na to moc brzy, že dva měsí ce jsou málo a že chce aby si jeho rodiče mysleli, že jsem dobře vychovaná. Přitom nechápu,co je za problém? Je mi 22 let ve škole nemám problémy, snažím se doma pomáhat rodičum jak to jen jde. Nedělám problémy. Přitel je taky chytrý, rozumný a normální kluk. Nevím, co si myslet. Připadá mi to nefér.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 438973.
Archiv anket.