Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Káčko poslat vzkaz
Nevím, jak dál, tak jsem se rozhodla se zde svěřit a požádat o radu. Jsem pět let vdaná a poslední rok nám to s manželem v posteli nefunguje. Od začátku jsem věděla, že v sexu jsem já ta aktivnější a náruživější, ale neměla jsem problém se přizpůsobit manželovi. Občas jsem se uspokojila sama a vše bylo v pořádku. Jenže tenhle poslední rok je hrozný. Muž už se mnou skoro vůbec nespí, zhruba tak jednou dvakrát za měsíc, ale i třeba pět týdnů bez sexu není výjímka. Mimo samotný akt u něj nic jiného nepřipadá v úvahu, není schopen se se mnou třeba jenom mazlit, nebo mě uspokojit orálně, prý by si připadal, jako otrava. Přitom mi stále tvrdí, jak moc mě miluje a jak ho stále přitahuji, jenom prý nemá takové potřeby jako já. Jenže já už nevím, jak dál. Nechci na něj naléhat a nutit ho a dělat si to celé týdny sama mě taky nebaví, chybí mi fyzický kontakt toho druhého. Začala jsem uvažovat o milenci. Znám někoho, kdo je na tom doma stejně jako já, známe se spoustu let, vím, že mu můžu věřit. Prostě by šlo jenom o uspokojení fyzických potřeb, nic víc. Jenže svého muže moc miluji a trápí mě ta představa, že bych ho měla podvádět. Ale něco s tím dělat musím, jsem pořád hrozně nervozní a netrpělivá, nemyslím na nic jiného než na sex. Manžel do žádné poradny jít nechce a nechce o tom se mnou ani moc mluvit. Co mám dělat?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Tamara Frnkova
Tamara Frnkova - 14.11.2019 10:05

Dobrý den, je důležité nepodvést, občas se mi o tom zdá, sexu jinde, ale myslím, že by člověk v partnerství podvádět neměl.

 
Bozena Zidkova
Bozena Zidkova - 7.8.2019 13:07

Dobrý den, myslím, že je důležité stéle v posteli experimentovat at se nic nepokazí a tak nakupuji tyhle věcicičky https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/demoniq-elvire-korzet-cerna.

 
Terka jun
Terka jun - 9.6.2019 15:52

Ano existují prášky Fly pro ženy http://www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny, když si je vezmu, tak to je pak večer, řádíme jako když to bylo poprvé.

 
Veronaska
Veronaska - 5.6.2019 11:34

Jaké prášky? nevěděla jsem, že něco takového je i pro ženy.....

 
Terka jun
Terka jun - 3.6.2019 10:52

Já to tak měla, po 30 mě to nějak přestalo bavit, manžela to jistě hodně štvalo, tak mi koupil prášky na zvýšení libida pro ženský, nevěřila jsem tomu, ale když jsem je začala brát, tak jsem nevěřila, co to se mnou dělá, bylo to vzrušení jako když mi poprvé strčil kluk v 15 ruku do kalhotek.

 
Veronaska
Veronaska - 1.6.2019 19:05

Holky neřešila jste některá ztrácející se chuť na sex?

 
cocolulu
cocolulu - 7.4.2013 10:20

Nerozumime duvodum nevery :-( To je uz lepsi si zahrat www.erotickahra.cz

 
radulenka
radulenka - 14.11.2012 11:51

NO NEVÍM ALE PŘIPADÁ MI TO DOST DIVNÉ, JESTLI PŘEDTÍM NEMĚL PROBLÉM SE POMAZLIT A DOTÝKAT SE TĚ TAK V TOM NĚCO BUDE.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 365363.
    Archiv anket.