Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Ano? Ne? Naučte se věštit.

Ano? Ne? Naučte se věštit.

Každý z nás alespoň jednou v životě zatoužil znát svojí budoucnost. Vědět, jak dopadne zkouška, zda bude úspěšný, zda zavolá partner a vůbec jak dopadne to či ono. 

Pokud máte dost času na řešení vašeho problému, můžete se poradit s jakýmkoliv odborníkem. Třeba s kartářkou, astrologem, vědmou či jakýmkoliv jiným věštcem. Ale co když ten čas a možnost není? Mám pro vás jednoduchou radu. Poradím vám věštecké metody pro úplné laiky, které opravdu zvládne každý.

Věštby, kdy zjišťujeme pomocí otázek odpovědi ANO - NE, bývají těmi nejjednoduššími a často také nejsprávnějšími. Tak proč si z toho neudělat menší rituál? Stačí Vám jedna mince jakékoliv hodnoty, 2 karty- srdcové a žaludské eso nebo dva kameny stejné velikosti nebo čirý křišťál a černý Onyx.

ano? ne?Ať už jste si vybrali minci, karty nebo kameny, musíte je vše nejprve očistit od všech energií, které předměty za svůj život stihly na sebe nachytat. Kameny a minci umyjeme ve slané vodě, pak opláchneme proudem čisté vody, karty dáme do krabice (jakékoliv) a zasypeme je kuchyňskou solí. Necháme je přes noc, ráno je vyndáme, sůl vysypeme do odpadu a spláchneme vodou. Každý předmět protáhneme nad plamenem svíce a dáme je vysvítit při úplňku. Předměty dáme do koženého sáčku přiměřené velikosti.

Před každou otázkou vezměte předměty a chvíli je podržte mezi dlaněmi vytvarovanými do misky. Mezi tím se soustřeďte na otázku. Musíte se odprostit od všech ostatních myšlenek a otázka musí být co nejjednodušší a jasná. Po té dáme předměty zpět do sáčku a znovu položíme otázku. Vytáhneme jeden předmět( minci si dáme na hřbet ruky a platí vrchní strana.)

ANO- mince HLAVA, SRDCOVÉ ESO, KŘIŠŤÁL

NE- mince OREL, ŽALUDSKÉ ESO, ONYX.

 

Přeji vám mnoho úspěchů Vaše Wargana.

Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové.


 

Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí a čtvrtek můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K. Fialové


11.10.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,6/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ano? Ne? Naučte se věštit.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kreditka
kreditka - 15.12.2010 20:52

Co mě čeká v lásce v roku 2011.nar. 8.7.1968 Ingrid smajlik - 69

 
PEGG
PEGG - 12.10.2010 9:36

Jé, holky, vy jste hotové vědmy. smajlik - 47smajlik - 61

 
babkatapka
babkatapka - 11.10.2010 16:02

mě stačí kyvadélko, které mi prozradí, jestli je špatná voda, (vyměnit filtr!)nebo nějaké jídlo, nebo prášek, který bych neměla brát.smajlik - 68

 
Vikina
Vikina - 11.10.2010 11:44

Almega: my jsme používali knihu mrtvého autora se zastrčeným klíčem, když se obracela doleva NE doprava ANO smajlik - 68

 
Almega
Almega - 11.10.2010 8:55

Zbytečně složité....Už jako holka jsem se ptala pomocí prstenu zavěšeného na mém vlasu (měla jsem a mám vždy delší vlasy) .Na čtvrtce jsem nakreslila kruh přeškrtnutý 2 -ma navzájem kolmými přímkami,svisle bylo ano,vodorovně ne.No a podle toho,jak se prsten kýval,tak mi to odpovídalo....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401809.
Archiv anket.