Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Nepropásněte nejlevnější věštění

Nepropásněte nejlevnější věštění

Přichází jaro a s ním už tradičně největší a nejlepší veletrh v Čechách zaměřený na duchovní rozvoj, tajemno, esoteriku a alternativní životní styl. Jistě už tušíte, že se jedná o veletrh Esoterika 2011 a jako každým rokem proběhne i letos na Výstavišti Praha v Holešovicích. Ale pozor, termín se už kvapem blíží (8. – 10. dubna 2011).

Věštírna Květy Fialové bude samozřejmě u toho! A s ní všichni, které máte rádi a kteří Vám pomáhají s Vašimi starostmi – věštkyně Regina, šaman Pavel, kartářka Hanka, astroložka Noor, čarodějka Wargana, numerolog Radek, Marta, Zuzana, Janka, David a další … Se všemi z Věštírny se můžete osobně setkat a požádat je o výklad karet nebo o jiný druh věštění. A to za neuvěřitelnou festivalovou cenu – pouhých 300 Kč. Přijďte a na vlastní oči se přesvědčte, jak jsou jejich věštby přesné a jak opravdu citlivě a profesionálně umí rozmotat klubko Vašich starostí.

V rámci Veletrhu také pořádáme samostatný Festival věštění Květy Fialové, který představí nejen naše věštce, ale i naše milé hosty - ty nejlepší z oboru věštění. A tak se můžete těšit na řadu zajímavých přednášek a seminářů. V pátek se představí Janka Beláková, která Vám poví o léčivé moci barev, potom se s Dominikou Špačkovou můžete zabývat tím, kde čerpají sílu ženy, dále vystoupí skvělá numeroložka Gita Gabrielli a předseda Astrologické společnosti ČR Ing. Zdeněk Bohuslav, CSc.

Sobotu zahájí vědma Zuzana Mejšnerová, která Vás naučí automatickou kresbu. O zbývající program soboty i neděle se postará astroložka a kartářka Šárka Noor Volná, Renáta Marie, mimořádná odbornice na Tarot, a Martina Blažena Boháčová, která Vám mimo jiné představí i svou novou knihu. Chybět na pódiu nebudou ani šamanské semináře a bubny Pavla a Markéty Švarcových. Na Festivalu věštění Květy Fialové se ale samozřejmě setkáte i s ostatními členy naší Věštírny. Pořad bude uvádět Jitka Asterová a doufáme i v účast naší milé patronky Květy Fialové.

veletrh esoterika 2011

Udělejte si o víkendu 8. -10. dubna čas a přijďte na Esoteriku. My věštkyně a věštci z Věštírny Květy Fialové budeme moc rádi, protože i když je možné věštit přes internet, přesto není nad to, pohlédnout do očí těm, které známe jen prostřednictvím jejich nicků a dat narození. Těšíme se na Vás!

Věštírna Květy Fialové

www.vykladzive.cz


31.3.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Nepropásněte nejlevnější věštění

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpajzlik
trpajzlik - 31.3.2011 19:20

smajlik - 97 hm, škoda, 300 km je kapánek dalekosmajlik - 92, ale přeju všem pohodičkusmajlik - 31smajlik - 31

 
Almega
Almega - 31.3.2011 11:37

Škoda,že je to v Praze....hned bych si schválně dala vyvěštit a pak to porovnala se skutečností.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.