Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Co říkají hvězdy o našich citových poutech?

Co říkají hvězdy o našich citových poutech?

Jste v lásce a vztazích stálé? Každý potřebuje lásku. Ženy jí nejednou chtějí celé moře, muži bývají opatrnější. Ale taky fyzicky nevěrnější. Je to však úplná pravda? Moderní dívky z měst podle posledních průzkumů prý mají třikrát víc partnerů, než "hippie" slečny v 60. letech. Chcete vědět, co je typické pro vás, čemu se asi nevyhnete a jaké chcete být v erotice?

Beran

Někdy působíte jako bouře smyslů. Máte hodně energie, takže se vám nejen v mládí často stává, že milostné partnery střídáte. Občas vám ani nevadí, že se jedná o zástoj na jedinou noc. Přitom jste dost zranitelná a cítíte v sobě touhu najít toho pravého, o kterého byste se srdečně starala v domácnosti. V partnerství vás neuspokojí kompromis, chcete lásku jako trám. Když máte štěstí a najdete pravého chlapa s citlivou podstatou, stanete se roztomilou ovečkou. Ve vztahu potom dokážete být naprosto věrná a oddaná.

Býk

Když nechcete, pokušení vámi ani nehne. Jste bytostně stavěná pro pevný a oddaný vztah. Jsou vám dána pouta s blízkými a pevnost v citech, i když někdy podléháte náhodným erotickým svodům. Pak se chováte velice smyslně. Toužíte si však především vybudovat stabilní partnerství i pohodlný domov, který vám bude vyhovovat. Chcete ho vylepšovat a zdobit, taky se starat o každodenní večeři a kvalitní oblečení pro partnera. Když najdete to pravé a spolehlivé, potom nerada měníte dobře zaběhnutý stereotyp.

Blíženci

Nejdřív vás otázka citových pout děsí, byla byste raději volným motýlkem. Dokážete být dost svobodomyslná. S jedním partnerem nevydržíte v mládí déle než několik týdnů a taky neustále býváte mezi přáteli. Máte i potřebu střídat prostředí, proto se na vaše city a věrnost nedá vždy spolehnout. Pokud si však s partnerem porozumíte celou svou osobností, budete milá a blízkému člověku duševně oddaná. Potom dokážete být věrnou osobou, která se nechá milovaným, i starším člověkem vést a poučovat.

Rak

Vaše povaha je jako moře citů, spojených ale s praktickým pohledem na život. Přitom máte sen, který se snažíte naplnit. Najít rytíře, se kterým toužíte být po celý život. Chcete ho hledat i daleko od stereotypního prostředí a netoužíte brát rychlovky. Není to jednoduché, umíte se však obětovat. Pokud ho získáte, jste šťastná celou duší. Zařídíte si fungující domácnost plnou lásky, pohodlí, jídla, i dětí. Vaše nálady se i pak střídají a někdy dochází k proměnám vašich emocí, věrná ale zůstáváte nejen dětem.

Lev

I přes svou silnou osobnost býváte v lásce naivní. V srdci se vám drží pevné city a duše je plná romantických představ. Málokterý muž jim vyhovuje, proto si vybíráte spíš někoho tajemného a působivého. Stojíte o to mít partnera i na reprezentativní úrovni. I když zůstáváte věrná, hledáte skrytě i jiné, abyste uplatnila bohatství citů. Náhlé vášni přitom propadnete jen výjimečně, někdy vám stačí slzet u milostných dopisů. V reálném životě působíte i tak stabilně, toužíte být obdivovaná a působit jako věrná partnerka.

Panna

Na lásku a vztahy máte docela zvláštní názory. Občas se cítíte nejlépe samotné. S partnerem totiž potřebujete zodpovědný vztah. S milým se rozcházíte, aniž by vám viditelně ubližoval, musí na vás mít totiž duševní ohledy. Někdy proto máte období, kdy se v sexu chováte jako utržená ze řetězu. Pokud opravdu milujete, vaše city ale zůstanou stálé. Ten muž za to musí opravdu stát a spojovat vás má víc než jen zábava. Dětem se umíte obětovat a dobře je taky učíte, ve svém životě a domově pak máte naprostý pořádek.

Váhy

Než se rozhodnete podle svého, trvá to dlouho. Máte sklon k lásce, která v sobě nosí platonický základ, v oblibě máte i jemnější erotiku. V citech umíte být věrná, hlavně když si rozumíte s partnerem a často si spolu povídáte. Dobře si pak užíváte i zábavu a umění, jako divadlo. Pokud vás kromě lásky pojí taky skutečné přátelství, udržíte se i během svádění jinými muži v práci a na večírcích. Od partnera se sklonem k manipulaci však odejdete, i když ho máte rády. Jinak ve vyrovnaném vztahu zvládáte děti i domácnost.

Štír

Lidé se vám bojí dívat do očí. Často totiž není jasné, co nosíte v srdci. Individualistická však jste, protože nemáte pocit stability. Přitom toužíte vytvořit fungující rodinu a partnerství, které by vás uspokojilo. Když vám ale milenec nestačí v posteli a nevěnuje se vám duševně, vždy jste připravená od něj odejít. Potom vámi zmítají erotické vášně. Pokud jste s mužem spokojená, podporujete ho, i když má problémy a posilujete ho. Chcete mu plně důvěřovat. Hluboká láska z vás dělá stabilní ženu, matku i dobrou kamarádku.

Střelec

Máte výrazný temperament. S milostnou stálostí v mládí cítíte problémy a málokdy vydržíte delší dobu s jedním partnerem. Spíš se objeví sklon je střídat a rychle uspokojit vášeň těla. Býváte nezávislou a svobodomilovnou osobnosti, která se nedokáže příliš brzy uvázat. Výjimkou je, pokud se rychle vdáte. Potom toužíte po společenské prestiži, materiálním zabezpečení a s rázností se staráte o domov i děti. Ve vyšším věku chcete být vždy stálou partnerkou, i když v sobě cítíte potřebu romantiky a svobody.co říkají hvězdy

Kozoroh

Na svět se díváte realisticky. Vaše city se mění podle toho, co vám může partner a život nabídnout. Jen tak nepodléháte citovým zmatkům, spíš důsledkům vlastní manipulace. Ráda jí provádíte s mladšími, ale inteligentními protějšky, v sexu býváte dost vytrvalá. Sice jste docela romantická, ale i ctižádostivá a potřebujete, aby váš partner měl v sobě něco výjimečného. Pak chcete být věrná po celý život, klidně zůstat ve stínu silné osobnosti a starat se o její domov. Nejednou ale toužíte dlouho žít singl životem.

Vodnář

Otázka citů u vás vypadá relativně. Toužíte totiž po svobodě a projevu své individuality. Pokud máte partnera, chcete s ním vydržet po delší dobu, hlavně když si s ním hluboce lidsky rozumíte. Pak dokážete být stálá jako málokterá jiná, chováte se i prakticky. Na erotickém životě vám přitom tolik nezáleží. Přátelství pro vás může být někdy víc než málo pochopitelná láska. Dobře tedy víte, co znamenají změny ve vztazích, vždy ale v duši nosíte naději, že přijde ten pravý. Díky tomu se nejednou objeví štěstí.

Ryby

Ve vaší povaze je určitá dvojznačnost. I když ve zralém věku vytváříte pevné rodinné a partnerské vazby, v mladším věku býváte atraktivní a k tomu patří i vztahy. Chvílemi jich máte několik a každý má své výhody. Některý muž je ochotný k lásce, druhý má peníze, třetí sexuální schopnosti. Když vás ale někdo opravdu citově zasáhne, chcete být stálá a oddaná do konce života. Starostlivý vztah máte k dětem a domácnosti, skvěle vyprávíte i pohádky. S věrností to ale není jisté, pokud je protějšek až příliš dominantní.

 

Otázka citových pout není změřitelná mozkem. Proto zažíváme hodně příběhů lásky, závratě, ale i zrady. Po několika vztazích možná však taky objevíte skvělé protějšky s úžasným duševním životem, nebo erotickými schopnostmi. Láska je naštěstí věčná a potrefit nás může v každou chvíli. Proto je dobré si někdy o ní nechat vyvěštit.

 

Váš astrolog David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz


POZOR!

Z důvodu velké vytíženosti Věštírny Květy Fialové můžete své dotazy pokládat pouze v pondělí. Děkujeme za pochopení.

Věštírna K. Fialové


11.4.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Co říkají hvězdy o našich citových poutech?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jadvinka
Jadvinka - 11.4.2011 9:06

tak u mně sedí smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.