Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magická kouzla a rostliny

Magická kouzla a rostliny

Co jsou to vlastně nápoje lásky? Může se to vůbec? Co když se mi to vrátí ve zlém jako bumerang? Píšete mi a ptáte se na spoustu otázek, které se vztahují ke kouzelným lektvarům. Mám zkušenost, že pokud dodržujeme pravidla bílé magie, neublížíme sobě ani svým blízkým. Nesmí se do nápoje dávat zlé slovo, krev a podmínky, které by způsobily neštěstí jiným. Mám pro vás dnes 2 magické nápoje, jeden na lásku a druhý na hojnost.

NÁPOJ 9 BOHYŇ

Budete potřebovat láhev dobrého lehkého červeného vína, 9 listů bazalky, 9 červených okvětních lístků růže, 9 květinasemínek z jablka, 9 kapek jahodové šťávy, 9 brusinek a kořen zázvoru. Vše nakrájíte na 9 kousků. Lektvar se připraví 9. den v měsíci, v 9 hodin a na sobě musíte mít 9 kusů oblečení. Vše dáte vařit do hrnce, v době varu zamícháte 9x dřevěnou lžící po směru hodinových ručiček a při tom říkejte: Ty, kdož budeš pít tento nápoj lásky, vzplaneš ke mně citem vroucím a milovat budeš mě. Sladký lektvar z 9 bohyň přijmi s láskou věčnou ke mně. Vypnete plamen, na 9 hodin necháte stát, přiklopený pokličkou. Pak odklopíte a poděkujete bohyním – Děkuji za požehnání tohoto nápoje lásky tobě bohyně. Inanna, Ištar, Astarte, Hathor, Nephthys, Afrodita, Venuše, Freya a Arianrhot. Nalijte do čisté karafy a nápoj nabídněte muži svého srdce.

RITUÁL NA PENÍZE

Tady je potřeba  malý látkový jasně žlutý pytlík, minci ze žlutého kovu, 3 sušené borůvky, 3 kaštany, špetka šafránu a 5 zrnek rýže. Pytlík zašijete žlutou nití a požádáte anděla Labezerina o požehnání a splnění vašeho přání. Vyslovte 3x nahlas své přání. Noste pytlík při sobě, občas pohlaďte a poděkujte za hojnost. Pokud se přání splní, otevřete pytlík, odevzdejte toto vše zemi, zakopejte a poděkujte.

Ke každému rituálu by měly hořet svíčky. Pro lásku zapálím teplé barvy a pro peníze studené. Přeji vám úspěšné výsledky a spřízněné energie.

 

Vaše kartářka Hanka

Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové


Upozornění!

Přejeme všem čtenářkám krásní prožití Velikonoc, na vaše otázky se budeme těšit až příští pondělí. Dnes tedy své dotazy do diskuse Věštírna, prosíme, nevkládejte. Děkujeme.

 

www.vyklad-zive.cz

Věštírna K.Fialové


25.4.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Magická kouzla a rostliny

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.