Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Začíná květen, měsíc lásky a milenců

Začíná květen, měsíc lásky a milenců

Květen se nazývá ve Wiccanské terminologii měsícem milenců. Nejsilnější den tohoto měsíce je úplněk, který letos připadá na 28.5. a je obzvlášť vhodný k provádění rituálů a kouzel na získání a upevnění lásky, vztahů, přátelství a rodinných vazeb. Je to zároveň doba vhodná k rituálům uctívajících ženu, matku a její energii, krásu a sexappeal. Toto je čas rostoucí prosperity a bohatství ve všech formách života.

Poradím vám rituál, který je pro toto období jako stvořený a který k vám dokáže přilákat velikou lásku. Chcete? Tak tady je návod, jak na to!

Začněte magickou koupelí na přivábení lásky:

Potřebujete pár plátků z růžové růže nebo kapku růžového oleje, ½ lžičky majoránky, ¼ levandule, růžový křemen nebo beryl. Každou ingredienci si magicky nabijte. Dejte jí jasný cíl, co vlastně chcete. Lásku! Pak vše zabalte do plátna a napusťte do čisté vany vodu. Dopřejte si relaxující koupel, zapalte si k ní růžovou svíčku a představujte si, jak jste krásná a přitažlivá a jakého partnera vlastně chcete. Nemyslete na nikoho konkrétního! Po koupeli si zapalte fialovou - levandulovou svíci a recitujte:

Levandule fialová, levandule zelená,

mé srdce už netruchlí, neb svého krále zná.

Vezměte pak kámen z vaší koupele a protáhněte ho několikrát nad plamenem svíčky. Soustřeďte se a věnujte ještě několik minut představě o budoucím partnerovi a pak tento kámen vložte do kousku růžového nebo červeného dvojiceplátna a noste jej u sebe jako talisman.

Pokud již partnera máte a chcete jen upoutat jeho pozornost nebo zvýšit vášeň mezi vámi, doporučuji následující: Pozvěte partnera na schůzku. Pár hodin před schůzkou vezměte červenou svíci, červený papír a červený fix. Vystřihněte srdce velké tak , aby se vešlo do kapsy nebo do kabelky. Přeložte jej na půl, rozevřete jako přáníčko a dovnitř nakreslete 2 propojená srdce. Do jednoho napište své jméno a do druhého jméno partnera. 3x protáhněte srdce proti směru hodinových ručiček nad plamenem svíčky a odříkejte:

Ten se po mně otočí, koho čekám v davu,

jeden pohled do očí a ztratí pro mě hlavu.

Budu jeho jediná, jak talisman čaruje,

něco nově začíná, co nám lásku daruje.

A tak se staň!

Nejlepší a samozřejmě i nejúčinnější je rituály provádět při hodině Venuše - 28.5. od 22:00, ale pokud z nějakého důvodu nemůžete, nevadí, zvolte tedy jiný den v květnu. Pokud budete postupovat podle mých rad, uvidíte, vaše přání se brzy stanou skutečností a zanedlouho potkáte toho, který naplní vaše srdce horoucí láskou. Přeji hodně štěstí!

Vaše Wargana


Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové

Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


2.5.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 29   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Začíná květen, měsíc lásky a milenců

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-29
štoudev
štoudev - 3.5.2011 9:08

Riki: nojo, škoda smajlik - 42, ale třeba by mu bylo blbě i po vobyčejnejch sirkáchsmajlik - 68. Když je nepříteli blbě, je to kolikrát lepší pohled, než když je rychle po němsmajlik - 34. A v nejhorším je tady pořád Guttalax, spolehlivý, bez chuti, nepřítel ani nestačí dojít smajlik - 34smajlik - 34

 
Noor
Noor - 3.5.2011 9:05

Riki: Měla jsem na mysli "osobní svoboda......" jako pozitivní formulace zbavení se partnera.A myslím, proč magii nepoužívat, připadá mi to jako dívat se na růži a zacpat si nossmajlik - 99.

 
Riki
Riki - 3.5.2011 1:12

Noor: mno, takový durman třeba smajlik - 42 který sice není ostnatý jako takový, jenom tobolka s plody... ale ty účinky... nebezpečně hraničí s travičstvím. A to zcela bez kouzel... Bylo by velmi smutné, kdyby člověk nemohl dosáhnout osobní svobody, nezávislosti, naplnění atd. bez magie...

 
Noor
Noor - 2.5.2011 23:35

K zapuzení nežádoucího partnera se používá kopřiva, ostnaté druhy rostlin a především dýňová semínka. Ta mají zajímavou paralelu s lidovým léčitelstvím - vyhánějí z těla parazity (smajlik - 58). Tahle magie ale nebezpečně hraničí s manipulací, Bezpečnější je čarovat pro osobní spokojenost, svobodu, nezávislost, naplnění....

 
Riki
Riki - 2.5.2011 17:48

Ale místní čarodějnice určitě znají ty byliny... smajlik - 64 ale to bude drahý tajemství. smajlik - 42 To se jen tak na net nepíše, jako ta kouzla na lásku...

 
Riki
Riki - 2.5.2011 17:45

majucha: smajlik - 34 pozdě. Bílý fosfor se na sirky nepoužívá od roku 1830. smajlik - 42 smajlik - 58

 
Kadla
Kadla - 2.5.2011 15:51

majucha: Linda: smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
štoudev
štoudev - 2.5.2011 15:41

Linda: nevím smajlik - 55, na to časem přijdeš. Sirky zas tolik nestojej, aby to nestálo za pár pokusů smajlik - 34

 
Linda
Linda - 2.5.2011 15:34

majucha: jsi si jistá??? A kolik sirek na zhruba ctvrtlitrový hrnek??? Dám Ti pak vedet az budu potrebovat pomoc se zahrabáním smajlik - 42

 
Riki
Riki - 2.5.2011 15:07

majucha: ha, noví sousedi maj nafukovací bazének. smajlik - 34 Ten by se možná dal vypůjčit. smajlik - 42 Hasiči a záchranka, to jsou samí lepí chlapci v uniformách, takovýho chci!

 
štoudev
štoudev - 2.5.2011 14:35

Kadla: sharon: na to stačí sirky do kafe smajlik - 42

 
štoudev
štoudev - 2.5.2011 14:33

Linda: hlavně ho nenafukuj vodíkem nebo héliem. Zaprvé by bouchnul a za druhé uletěl smajlik - 34

 
Kadla
Kadla - 2.5.2011 14:04

sharon: Potřebuješ se urgentně zbavit manžela...? smajlik - 16

 
Linda
Linda - 2.5.2011 14:03

majucha: smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34 jdu shánet nafukovací bazének, jen abych ho nepropálila nejakou svíckou smajlik - 34

 
sharon
sharon - 2.5.2011 14:03

není nějaký rituál či magie na odpuzování lásek ?...smajlik - 68

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-29
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.