Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magie lidského mozku. Dá se mozek ovlivnit?

Magie lidského mozku. Dá se mozek ovlivnit?

Náš mozek se dělí na dvě hemisféry. Spojení mezi nimi přitom probíhá jen tenkým vláknem. Pokud to pracuje dobře, oběma polovinám mezi sebou dovolí plně spolupracovat. Jejich komunikace je pak založena na výměně informací, které je možné rozvíjet. Jak? Čtete dále.

Pravá půlka mozku tak ovládá levou část těla a naopak. Informace, které člověk potřebuje pro funkci vlastního myšlení díky tomu probíhají křížem. Pokud je však spojení přerušeno, dochází u člověka k problémům. Postižení neovládají gestikulaci, protože sluch a zrak nevnímají realitu najednou. "Synchronicitu" zkrátka člověk potřebuje, pokud má nějak jednat a reagovat. Jak se dá náš mozek ovlivnit?

Logická levá hemisféra

Stará se o všechny funkce na pravé straně těla. Podstatná je u ní racionalita, logika a naše rozhodování. Proto se považuje za mužskou. Chápe jasně realitu a spoléhá se na smyslové vjemy. Všechno jakoby dokáže běžet v jedné přímce, od bodu k bodu. její hlavní funkcí je pak řeč, každodenní myšlení a analýza, tedy rozbor situací. Zkrátka všechno, na co se v současné společnosti a práci klade důraz. Mozek přitom řeší otázky, na které je těžké odpovědět, asi jako Hamlet.

Mystická pravá hemisféra

Ovlivňuje všechno, spojené s levou částí těla. Dění vnímá globálně, její základní úkoly se pak dají spojit s tvořivostí a intuitivním vnímáním, taky inspirací. Je otevřená mystice a ezoterice, díky ní se tak můžete otevírat tajemnu. Považuje se za ženskou, to je ale jen tím, že není mužská. Osoby, užívající jí častěji mají výrazný sklon k používání levé ruky. Je jich sice jasná menšina, v minulosti ale byli nuceni se přeučovat, což jim dělalo potíže. Naštěstí už žijeme v době, kdy se zjišťuje, kolik zajímavých lidí, umělců a vynálezců využívá víc pravou hemisféru.

Magie vlnění mozku

Myšlenky a emoce mají vliv na dění v lidech, mezi lidmi, i na zemi. Stejně tak má mozek vlastní vlnění, které je spojené i s vibracemi vesmíru, které nám pomáhají se rozvíjet. To se v současnosti využívá i u manažerů firem, nebo se prodávají přístroje na úpravu spánku. Inteligentní lidé ale vědí, že se o tyto věci musí umět člověk postarat sám, bez pomoci zkratek. Popíšeme si proto, jak se jednotlivé vlny nazývají a kterou funkci v našem magickém životě plní.

Vlnění Beta

Je úplně normálním stavem bdění. Když tedy pozorně čtete tento článek, jste vlastně ve stavu beta.

Vlnění Alfa

Je stavem mysli, který odpovídá relaxaci, nebo bdělému tranzu. Je to složitější, jde však o pěknou dobu mezi sněním a bděním ráno a večer. Tehdy se dobře uvolňujete a jste otevření pozitivním vlivům na svůj život.

Vlnění Thetamagie lidského mozku

Znamená náš přechod do krajiny spánku. To přináší hlubokou koncentraci, kdy si můžete lépe uvědomovat různé ezoterické prvky svého života.

Vlnění Delta

Označuje hluboký spánek, který vás úplně uvolňuje. To taky přináší otevřenost paranormálním jevům. Jde o trans a hypnózu, proto se o tuto fázi nesmíte dělit se šarlatány. Díky ní totiž rozvinete schopnosti, které si umíte vsugerovat, tedy nimž chcete pozitivně věřit. To na vás může mít přímo úžasný vliv.

Vlnění Gamma

Nazývá se jinak i "stavem extáze". Jeho vibrace jsou velmi nízké a nejdou téměř vůbec zachytit, na tomto vlnění můžou být ale postavené i vysílačky mimozemšťanů. Pokud jste vnímaví, v této fázi můžete přijímat zajímavé poselství hvězd. Naše celebrity mezi ně ale nepočítejte!

Chcete vědět víc, jak využít svého mozku? Ozvěte se našim věštcům, kteří vám v tom rádi poradí. Tak se můžete postarat o lepší život pro sebe sama a taky blízké lidi.

Váš astrolog David

Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


22.8.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 12   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Magie lidského mozku. Dá se mozek ovlivnit?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 22.8.2011 20:06

Almega: Nestacil by na hlavu cednik jako to nosi ti z te spagetove sekty?smajlik - 42

 
Almega
Almega - 22.8.2011 17:21

YXH: Nebo si dát nad postel drátěnou moskytiéru,pro jistotu!!

 
Almega
Almega - 22.8.2011 17:21

YXH: Nebo si dát nad postel drátěnou moskytiéru,pro jistotu!!

 
YXH
YXH - 22.8.2011 15:08

Almega: Mozna ze zkusim kovovou postel a omotam ji magnetickou paskou smajlik - 68
Treba ty rusicky kdysi nebyvaly na nemeckou televizi ale na mimozemstany...smajlik - 68

 
mam-ča
mam-ča - 22.8.2011 13:42

Linda: To víš, že jde mozek takhle očarovat. Nejlíp veselým tleskáním, přičemž si "nevšimneš", že mezi tleskajícími dlaněmi uvízla hlava potomka...smajlik - 42

 
Riki
Riki - 22.8.2011 13:11

Linda: když ono jaksi není v zájmu věštců, aby se lidi aktivně zajímali o svou budoucnost. smajlik - 42

 
Linda
Linda - 22.8.2011 12:20

....a nesel by mozek nejak ocarovatsmajlik - 64, aby se konecne potomek zacal ucit a zajimat se o svou budoucnost smajlik - 42smajlik - 34

 
helca.nelly
helca.nelly - 22.8.2011 11:03

všechno hezký, ale s rozumem
jak se to asi nezvládne, může to dopadnout špatně.

http://www.super.cz/4150-silene-drama-zpevacka-horecka-vyhrozovala-sebevrazdou-a-chtela-podriznout-dceru.html

je to smutné

 
helca.nelly
helca.nelly - 22.8.2011 11:02

všechno hezký, ale s rozumem
jak se to asi nezvládne, může to dopadnout špatně.

http://www.super.cz/4150-silene-drama-zpevacka-horecka-vyhrozovala-sebevrazdou-a-chtela-podriznout-dceru.html

 
Almega
Almega - 22.8.2011 9:56

Tak bacha na ty mimozemšťany!!! Tak oni,ty potvůrky, nám vysílají do mozků!!! Fuj,to je hanebné!! Budu muset provést nějaké odrušení,dát si okolo postele nějaký magický kruh,aby mi tam nemohli! Nebo snad rozvinout deltu a vyslat mimozemšťanům naopak moje signály,aby si hleděli konečně už svého !! a nefušovali nám do našeho!!! Sakra práce.......

 
mam-ča
mam-ča - 22.8.2011 8:51

"Náš mozek se dělí na dvě hemisféry. Spojení mezi nimi přitom probíhá jen tenkým vláknem".

Někdy ovšem nastane situace, že hemisféry zcela chybí a v hlavě má člověk místo mozku jen drátek, který drží uši. smajlik - 58

 
Riki
Riki - 22.8.2011 6:40

Ovšem, lidský mozek se dá ovlivnit. smajlik - 42 Dá se velmi snadno oblbnout, což přispívá k lepšímu životu nejrůznějších šarlatánů.

A já musím příště líp koukat, za pomoci levé logické hemisféry, kam to lezu a co čtu, abych se vyhnula těmhle blábolům shrnutým pod označení věštírna. Škoda, že je to napsaný vždycky až na konci textu, člověk po ránu nemá tak rychlý reakce, aby včas vyhodnotil "rizikový článek." smajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76941.
    Archiv anket.