Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Instalatérské a topenářské práce

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Pracujeme nebo hledáme práci / Instalatérské a topenářské práce
Založila Ajanca poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Blankapol
Blankapol - 11.11.2023 8:43

Zdravím, stejnou otázku jsem si pokládala s manželem a v podstatě je to tak, že hodně záleží na velikosti daného domu, ale také na tom jakou krbovou vložku si zvolíte. Manžel toho nastudoval opravdu hodně o tom a já v podstatě taky. Proto máme doma krbovou vložku https://www.krby-bef.cz/cz/katalog-produktu/krbove-vlozky-teplovodni/bef-aqualite/bef-aqualite-7 , která má velký výkon. Topíme s ní vlastně do radiátorů a díky tomu bez problémů vyhříváme dům kompletně.

 
Amaliekalova
Amaliekalova - 10.11.2023 22:15

Dobrý den, my máme téměř hotovou hrubou stavbu domu a budeme teď řešit topení. Můžete mi někdo poradit prosím, jestli se vám daří díky krbové vložce účinně vytápět v pohodě dům?

 
Lucinka258
Lucinka258 - 15.10.2023 21:08

Škoda, že jsem si toho všimla až teď :-) . Vloni jsme sháněli řemeslníka, který by nám pomohl vyměnit komín. Našli jsme si pěkné nerezové komíny na https://www.kominycz-eshop.cz/komin-nerezovy/ a vybrali jsme si. Pak už jen zbývalo, aby ho někdo přimontoval na kamna a zeď a nakonec nám pomohl soused :-) .

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77487.
    Archiv anket.