Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Nemám možnost se osamostatnit

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / Nemám možnost se osamostatnit
Založila upsa1 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
PEGG
PEGG - 23.9.2015 8:38

Chápu, že to musí být nepříjemné. Rodiče tě nechtějí nechat dospět, jsi v podstatě jejich majetek. Ale na druhou stranu si začínáš s chlapem, o kterém už teď víš, že tě neuživísmajlik - 55 A co kdybyste si pořídili dítě, kdo vás bude živit? Budeš chodit s nataženou rukou k rodičům? No nevím. Nehledě na to, že ho tvoje rodina nikdy nepřijme za rovnoprávného člena. Přerušíš kvůli němu veškeré styky s rodinou? Věř, že za chvíli tě to přestane bavit, láska vás neuživí.
Hodně smajlik - 45

 
jessicababy01
jessicababy01 - 18.9.2015 1:15

Ahoj jmenuji se slečna Jessica Simon, jsem narazil vašem profilu na těchto stránkách a já se stal vážně vědět o vás na důležitou diskusi, prosím, laskavě kontaktujte mě na ( jessicasimon54@hotmail.com ), tak, že pošlu vám mé fotografie a řeknu více o sobě.
Těším se na setkání s vaší dobré odpovědi v mé schránce, díky,
vaše krásné,
Jessica.

jessicasimon54@hotmail.com

Hi my name is Miss Jessica Simon, i came across your profile on this site and i become serious to know about you for an important discussion, Please kindly contact me at( jessicasimon54@hotmail.com ) so that i will send to you my photos and tell you more about myself.
i am looking forward to seeing your good reply in my mailbox, thanks,
yours lovely,
Jessica.smajlik - 88

 
salmina
salmina - 26.9.2012 15:09

Jak ti poradit?Tak nic rodicum nerikej jen jak to jde a nebo ho predstav jako tveho spoluzaka (tak to aspon delala jedna kamoska na stredni).Jednou se domluvila s kamoskou a prisla s jejim pritelem(ktery delal ucnak)k ni domu,ze se jdou ucit,kamoska pak odesla a nechala je v pokojiku samy...lepsi je pri 1.doucovani chovat se "slusne" jelikoz rodice mohou prijit do pokoje na kontrolu,pak jak zacnou mit duveru tak uz to jde...vymyslet se da spousta veci...je lepsi se ucit celou dobu a behem zkouskoveho obdobi se neucit a randit,ale rodicum rict,ze jsi ve stresu a nutne musis na doucovani,ze za 2 tydny mas zkousku a nic nevis,pritom uz mas vsechno naucene a jsi kryta na nekolik hodin...pak se domluv s kamoskou at pride k tobe,ze se jdete ucit a pak,ze zapomela svoje zapisy doma a ze jdete k ni...vymyslet se da spousta veci,hlavne je stridat at je to nenapadne...ve 24 uz snad musis vedet jak rodice prevest ne?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 300892.
    Archiv anket.