Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horečka u dětí - kdy srážíte teplotu?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Horečka u dětí - kdy srážíte teplotu?
Založila Monty poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
vendy24
vendy24 - 14.5.2014 13:35

My teplotu srážíme také od 38,5. Orientačně měřím dotykovým teploměrem na čele a když se mi to nezdá, měřím rychloběžkou v zadečku a pak odečtu 0,5. Dávám nejčastěji Nurofen sirup (ale mám v připravené i čípky, kdyby náhodou) - sirup dcerka snáší dobře, přímo z dávkovačky a většinou teplota do 30 min klesne. Pomohl nám jak při viroze, tak při prořezávání zoubkůsmajlik - 2

 
lenkapok
lenkapok - 7.5.2014 10:57

já když měřím malé v zadečku, tak odečítám půl stupně, a taky snižuji, když je přes 38 stupňů. pomáhá nám občas také vlažná koupel. a dávám obvykle nurofen - mám osvědčené čípky, ale v lékárničce mi nechybí ani sirup.

 
mamaZuza
mamaZuza - 2.4.2012 13:08

Dobrý den, já srážím teplotu od 38,5. To už mé děti jsou i takové, že jsou fakt nemocné a přestávají běhat, začínají ležet. To už zvládnou i zábal na ruce. Teplotu srážím Nurofenem sirupem, ale jinak uznávám čípek, protože zabírá nejrychleji, jen už jak děti vyrostli, je těžké jim ho tam strčit :).

 
Lukyna
Lukyna - 29.3.2012 13:10

Já synovi srážím teplotu od 38°C, podávám mu Nurofen, aktuálně sirup. Používali jsme i čípky, ale je mu už 2,5 let tak s čípkem u něj už neuspěji. Nicméně do 38 se snažím srážet teplotu studenými obklady na třísla, zátylek a čelo, plus pije studené nápoje.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 279373.
    Archiv anket.