Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Co na bolest hlavy dětem?

Založila Lukyna poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Immanuel
Immanuel - 11.4.2013 14:37

Syntetické "léky" jen tlumí symptomy a NIC neřeší, naopak! Chceš-li dítěti uškodit, cpi ho propagovanými prášky. Chceš-li mu prospět, použij zdravý selský rozum a "babské rady". Hlavně si zakládej na správném dodržování pitného režimu, spoustu problémů důkonale vyřeší ČISTÁ voda, kterou nelze v pitném režimu ničím nahradit (nevěř komerčně prospěchářským fámám o vhodnosti limonád a čajů,..).Napiš.

 
mamaZuza
mamaZuza - 2.4.2012 13:25

Určite funguje Nurofen. Dceru par krat bolela hlava a když nemohla usnout, tak jsem ji ho dala. Jinak jsme zjistili, že nepila. Takže tam byl pes zkopaný. Teď už dbáme na pitný režim.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401363.
Archiv anket.