Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Práce v realitce

Založila -R-o-m-a-n- poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Hanouskova
Hanouskova - 27.3.2023 21:35

Tak potom doporučím se podívat na online srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ Tam si najdete pojištění, které chcete srovnat a bez problémů si ho na pár kliknutí srovnáte. Když se vám bude nabídka líbit, tak si pak můžete pojištění online sjednat.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 26.3.2023 23:44

Nezkoušela, protože jsem o té možnosti tak nějak ani nevěděla. Na který srovnávač pojištění jste se dívala? Kam bych se měla mrknout teda?

 
Hanouskova
Hanouskova - 25.3.2023 11:18

Nezkoušela jste se už náhodou dívat na online porovnávač pojištění? Tam můžete najít pojištění za dobrou cenu. A v podstatě na pár kliknutí zjistit nabídky od všech pojišťoven.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 22.3.2023 23:52

Která pojišťovna dokáže nabídnout výhodně pojištění na nemovitost? Jaká je s tím vaše zkušenost prosím?

 
Lucie777
Lucie777 - 6.3.2023 20:23

V realitách pracuji už dlouho a v podstatě jsem se naučila to, že nejvíc prodává spokojené oko. To znamená, že to opravdu chce, aby bylo vše načančané a pěkně uklizené. Několikrát se mi už vyplatilo si do bytu nebo domu, který jsem v Praze prodávala vzít firmu na úklid https://uklidprahacz.cz/ Díky nim se mi nemovitost vždy podaří rychle prodat, protože ji perfektně uklidí a zájemce to prostě vždy nadchne.

 
Miluskova
Miluskova - 17.1.2023 19:45

Já měla opravdu štěstí, když jsem narazila na společnost https://vyklizenikolin.cz/realitni-sluzby/ , která mi zařídila kompletní prodej bytu v Kolíně. Pro mě bez starostí a ještě k tomu jsem se navíc rychle dostala k penězům.

 
Neherova
Neherova - 24.11.2022 0:01

Já mám dobrou zkušenost s realitní kanceláří https://www.vysnenydum.cz/ Vše zařídí i kolem. Dokonce mi pán z realitky pomohl i s přepisem energií a tady tím vším to dořešit. Prodalo se to prostě rychle a pro mě i výhodně.

 
Janeckova4
Janeckova4 - 20.11.2022 9:07

Kterou realitní kancelář se vám podařilo sehnat v Brně? Se kterou máte teda dobrou zkušenost?

 
Neherova
Neherova - 18.11.2022 0:20

Pokud s tím nemáte zkušenost, tak rozhodně přes realitní kancelář. Já jsem třeba měla štěstí, podařilo se mi sehnat realitní kancelář v Brně, která mi dokázala prodat byt rychle.

 
Janeckova4
Janeckova4 - 11.11.2022 20:00

Prosím můžete mi někdo poradit? Potřebovala bych rychle prodat v Brně byt. Je lepší to řešit sama nebo přes realitku?

 
Vasulkovater
Vasulkovater - 30.7.2022 0:26

Nevím jestli bych chtěla pracovat v realitce a otravovat se s lidma. Když jsem viděla paní z realitky prodejnemovitostipraha.cz jak se o vše perfektně postarala při prodeji našeho bytu, tak opravdu měla můj obdiv. Dokázala si vše pohlídat a prodej proběhl kompletně bez potíží.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77487.
    Archiv anket.