Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Antibakteriální vysavač

Založila Katerina7 poslat vzkaz
Dobrý den, nemáte někdo náhodou doma antibakteriální vysavač? Potřebovala bych vědět, jak to funguje (a jestli to funguje :-D) a taky jakou máte značku, nebo podle čeho jste si vybrali :-)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
osmnactka18
osmnactka18 - 10.2.2017 15:35

Zdravím, tuhle věc jsem objevila těsně potom, co jsme koupili nový robotický vysavač. Pokud jde ale o alergeny a tak, tak mi hlavně pomohla čistička vzduchu. Zkuste se podívat tady na ten článek: http://www.vzdusin.cz/odborne-poradenstvi/jak-vybrat-cisticku-vzduchu-krok-za-krokem Je to tam hezky vysvětlené, jak to funguje a jak vybrat tu správnou. Já jsem si ji tam nejprve vypůjčila a když jsem zjistila, jak to pomáhá, rovnou jsem ji taky pořídila. :)

 
Puska
Puska - 25.11.2014 12:52

no jasně, to by bylo nezvladatelné... toho uv se fakt neboj, je to v nějaké křemíové trubici nebo co, takže ven to nevyzařuje a když to zapneš, tak jedině tak, že je to v přímém kontaktu s tím co čistíš, jak jsem psala takže tak :-)

 
Katerina7
Katerina7 - 23.11.2014 23:00

jeee, tak to se mi hodně ulevilo, celkem mi to přišlo děsivé, nějaké uv světlo mít na vysavači, se kterým vysáváš třeba i u dětí atd... a vysávání jednou za měsíc je pohoda, to možná stihnu dokonce i víckrát :-) ale je dobré, že v návodu nepíšou něco typu, ať se s tím vysává každý den :-D

 
Puska
Puska - 14.8.2014 12:37

No, vysává se s tím především různý textil, hlavně ložní prádlo, polštáře, matrace, plyšáci, závěsy, jak je potřeba :-) my s tím vsáváme tak jednou týdně, nebo podle potřeby častěji, ale píšou, že k udržení dobrého prostředí bez těch bakterií atd. stačí vysávat jednou za měsíc :-) jo a ta uvc lampa je samozřejmě naprosto bezpečná, je to udělané tak, že to ozařuje jen tehd, pokud je ten vysavač přímo v kotaktu s tou věcí, co čistíš, jakmile ho nedzvedneš nebo něco tak se lampa automaticky vypne, takže vám určitě v tomto ohledu nic nehrozí ;-)

 
Katerina7
Katerina7 - 1.8.2014 17:55

Aha a co se s tím tak třeba konkrétně vysává prosímtě? Podlahy a koberce asi ne, co? :-D a taky jak často to používáš? a píšeš něco o uv lampě, nemže mi to uv zářen třeba ublížit, zvlášť pokud se s tím vysává často? :-)

 
Puska
Puska - 21.6.2014 22:45

Jo, odkaz tady http://www.raycop.cz/raycop-smart.html :-) no pomáhá, aspoň mám ten pocit, nic jiného jsme zároveň s tím nezkoušeli a dceři je lépe, takže to musí být tím :-) princip je, že vysáváš s hepa filtrem a je tam nějaký klepač, takže ten vysavač jak vibruje, tak z té látky vyklepe ven ty roztoče a prach,atd. no a taky je tam ta uvc lampa, co dezinfikuje :-)

 
Katerina7
Katerina7 - 20.6.2014 10:51

Drsné! To bych ani nečekala! Tak sem s ním prosím, jak se jmenuje, nebo co to je za typ nebo tak :-O už jsem nedočkavá se na něj mrknout :-) a opravdu vám to teda pomáhá? a jak často se s tím vysává, nebo jaký je ten princip? jako u normálního vysavače? Fakt jsem ráda, žes mi napsala aspoň nějaký tip, protože už si začínám myslet, že se z těch alergií zbláááázním... smajlik - 9

 
Puska
Puska - 19.6.2014 12:33

No, já jsem četla o nějaké studii vědců z UK a tam prý prokázali u raycop vysavače asi 99% účinnost, což mě zaujalo a protože dcera má nějaké alergie, tak jsem ho zakoupila a jsem fakt spokojená, opravdu to pomáhá, zvlášť pokud ti vadí roztoči a prach. Určitě je to dobré řešení v kombinaci s léky od alergologa samozřejmě :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.