Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Antibakteriální vysavač

Založila Katerina7 poslat vzkaz
Dobrý den, nemáte někdo náhodou doma antibakteriální vysavač? Potřebovala bych vědět, jak to funguje (a jestli to funguje :-D) a taky jakou máte značku, nebo podle čeho jste si vybrali :-)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
osmnactka18
osmnactka18 - 10.2.2017 15:35

Zdravím, tuhle věc jsem objevila těsně potom, co jsme koupili nový robotický vysavač. Pokud jde ale o alergeny a tak, tak mi hlavně pomohla čistička vzduchu. Zkuste se podívat tady na ten článek: http://www.vzdusin.cz/odborne-poradenstvi/jak-vybrat-cisticku-vzduchu-krok-za-krokem Je to tam hezky vysvětlené, jak to funguje a jak vybrat tu správnou. Já jsem si ji tam nejprve vypůjčila a když jsem zjistila, jak to pomáhá, rovnou jsem ji taky pořídila. :)

 
Puska
Puska - 25.11.2014 12:52

no jasně, to by bylo nezvladatelné... toho uv se fakt neboj, je to v nějaké křemíové trubici nebo co, takže ven to nevyzařuje a když to zapneš, tak jedině tak, že je to v přímém kontaktu s tím co čistíš, jak jsem psala takže tak :-)

 
Katerina7
Katerina7 - 23.11.2014 23:00

jeee, tak to se mi hodně ulevilo, celkem mi to přišlo děsivé, nějaké uv světlo mít na vysavači, se kterým vysáváš třeba i u dětí atd... a vysávání jednou za měsíc je pohoda, to možná stihnu dokonce i víckrát :-) ale je dobré, že v návodu nepíšou něco typu, ať se s tím vysává každý den :-D

 
Puska
Puska - 14.8.2014 12:37

No, vysává se s tím především různý textil, hlavně ložní prádlo, polštáře, matrace, plyšáci, závěsy, jak je potřeba :-) my s tím vsáváme tak jednou týdně, nebo podle potřeby častěji, ale píšou, že k udržení dobrého prostředí bez těch bakterií atd. stačí vysávat jednou za měsíc :-) jo a ta uvc lampa je samozřejmě naprosto bezpečná, je to udělané tak, že to ozařuje jen tehd, pokud je ten vysavač přímo v kotaktu s tou věcí, co čistíš, jakmile ho nedzvedneš nebo něco tak se lampa automaticky vypne, takže vám určitě v tomto ohledu nic nehrozí ;-)

 
Katerina7
Katerina7 - 1.8.2014 17:55

Aha a co se s tím tak třeba konkrétně vysává prosímtě? Podlahy a koberce asi ne, co? :-D a taky jak často to používáš? a píšeš něco o uv lampě, nemže mi to uv zářen třeba ublížit, zvlášť pokud se s tím vysává často? :-)

 
Puska
Puska - 21.6.2014 22:45

Jo, odkaz tady http://www.raycop.cz/raycop-smart.html :-) no pomáhá, aspoň mám ten pocit, nic jiného jsme zároveň s tím nezkoušeli a dceři je lépe, takže to musí být tím :-) princip je, že vysáváš s hepa filtrem a je tam nějaký klepač, takže ten vysavač jak vibruje, tak z té látky vyklepe ven ty roztoče a prach,atd. no a taky je tam ta uvc lampa, co dezinfikuje :-)

 
Katerina7
Katerina7 - 20.6.2014 10:51

Drsné! To bych ani nečekala! Tak sem s ním prosím, jak se jmenuje, nebo co to je za typ nebo tak :-O už jsem nedočkavá se na něj mrknout :-) a opravdu vám to teda pomáhá? a jak často se s tím vysává, nebo jaký je ten princip? jako u normálního vysavače? Fakt jsem ráda, žes mi napsala aspoň nějaký tip, protože už si začínám myslet, že se z těch alergií zbláááázním... smajlik - 9

 
Puska
Puska - 19.6.2014 12:33

No, já jsem četla o nějaké studii vědců z UK a tam prý prokázali u raycop vysavače asi 99% účinnost, což mě zaujalo a protože dcera má nějaké alergie, tak jsem ho zakoupila a jsem fakt spokojená, opravdu to pomáhá, zvlášť pokud ti vadí roztoči a prach. Určitě je to dobré řešení v kombinaci s léky od alergologa samozřejmě :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 301406.
    Archiv anket.