Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

zahradní gril

Založila Radunkaaa poslat vzkaz
Dobrý den, můžete mi prosím vás někdo poradit, kde mám v Praze shánět nějaký opravdu kvalitnější gril, minulý mi moc nevydržel, ale je pravda, že to byl jen takový dost chatrný ze supermarketu. Byla bych ráda, kdyby mi v prodejně podle mých požadavků někdo poradil s výběrem, protože se v tom vůbec nevyznám. Díky
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
komunistka
komunistka - 1.7.2021 14:39

Kupovali jsme super zahradní gril na gardenspace.

 
Lulakova
Lulakova - 14.8.2019 11:45

Já jsem vybírala s manželem gril na menší zahrádku, vybrala jsem s ním gril, který vytahujeme ze země http://www.vyjizdecigril.cz, je dobré, že ho vytáhnete, jen když potřebujte, takže jinak nezabírá místo, a navíc je to plnohodnotný gril, na dřevěné uhlí.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 11.8.2019 15:29

Ano hledám gril na dřevěné uhlí, jiný ani nechci, protože mám velice ráda, když je na mase cítit, že vidělo oheň, to prostě ke grilování patří.

 
Lulakova
Lulakova - 9.8.2019 11:58

A hledáte si gril na dřevěné uhlí? nebo hledáte gril na plyn? to si musíte před výběrem toho správného grilu rozmyslet.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 7.8.2019 12:02

Holky prosím dokážete mi některá poradit s výběrem kvalitního zahradního grilu?

 
Veronaska
Veronaska - 25.7.2014 20:58

Tak to jsem ráda, žes tak dobře nakoupila ;) Právě se dívám, jaké ty zářiče myslíš, to měli v jedné hospůdce, seděli jsme tam pod tím až do zavíračky, ty jsou fajn, to mě nejspíš zláká k nákupu :) ale nechám to až na podzim, sice počasí nic moc i ted, ale ať se moc nerozmazlujem :D

 
Radunkaaa
Radunkaaa - 24.7.2014 16:07

Díky Vero! Máme nakoupeno a jsme s ním maximálně spokojení a hlavně měli všechno přímo na prodejně k odběru, takže jsme stihli ještě velkou párty s kamarády než nám odjeli na dovču. A objevili jsme tam ještě takovou zajímavou věcičku na chladnější večery, takové tepelné zářiče, nemáte to někdo doma?

 
Veronaska
Veronaska - 26.6.2014 8:51

Zkus to tady: grilykrby.cz, tam jsme kupovali my a jsme moc spokojení, všechno měli na skladě, takže si to tam můžeš prohlídnout a určitě ti poradí ;)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 49159.
Archiv anket.