Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

tvoření z papíru

Založila MargaritaD poslat vzkaz
Ahoj všem, taky milujete papír a ty jeho možnosti? Já a moje děti ano a hledáme spojence. Budeme rádi, když se diskuse rozvine a předáme si zkušenosti a tipy.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
LencaM78
LencaM78 - 23.7.2020 16:39

Já se musím podělit o super objev. Našla jsem tenhle eshop https://eshop.thinkcreative.cz/, kde mají neuvěřitelný výběr papírových i jiných věci na tvoření, dotváření apod. Dlouho jsem hledala kde sehnat originální věci a tady jsem našla i spoustu inspirace a výběr je podle mě neomezený a ceny jsou hodně dobré.

 
dreaming girl
dreaming girl - 10.8.2016 12:37

Ahoj, chcete vědět kde zakoupit hezké výrobky z papíru? Tak to vám doporučím Fler.cz , nebo pokud by vás zajímala papírová bižuterie, podívejte se sem: http://www.fler.cz/zbozi/jerabi-cherries-7636177

 
Mamaaa
Mamaaa - 17.2.2015 20:17

Další inspirace je tady http://tajnydenikmamy.blogspot.cz/2015/02/skladanka-01-motylci-z-papiru.html

 
isabela.krasna
isabela.krasna - 29.11.2014 11:12

Zdravím, chtěla bych se s Vámi podělit o tento článek: http://www.bydleni-interier.cz/kreativni-vyuziti-rolicek-od-toaletniho-papiru/. Týká se využití roliček od toaletního papíru a je fakt super! Podívejte se sami. Je fajn, jak jsou lidé kreativní a napadají je takové věci. Pak může člověk dost nevyužívaných věcí použít k něčemu užitečnému. Také moc ráda tvořím, takže hledám různé články, diskuze a tak. Snad se Vám článek bude líbit a necháte se inspirovat :).

 
Janička25
Janička25 - 28.10.2014 21:11

Ahoj MargaritaD, díky moc za založení diskuze na tohle téma. smajlik - 5 Taky "ujíždíme" na všem z papíru. Na netu se dá sehnat spousta věcí, ale informací není nikdy dost!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430777.
Archiv anket.