Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

britax kocarek

Založila martina.marna poslat vzkaz
dobrý den, ceka nas vyber kocarku a o znacce britax jsme slyseli jen pozitivni doporuceni a zkusenosti prosim i o vas nazor a odkud jste kocarek porizovali, jestli z internetu nebo z podejny? dekuji
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
jessicababy01
jessicababy01 - 18.9.2015 1:13

Ahoj jmenuji se slečna Jessica Simon, jsem narazil vašem profilu na těchto stránkách a já se stal vážně vědět o vás na důležitou diskusi, prosím, laskavě kontaktujte mě na ( jessicasimon54@hotmail.com ), tak, že pošlu vám mé fotografie a řeknu více o sobě.
Těším se na setkání s vaší dobré odpovědi v mé schránce, díky,
vaše krásné,
Jessica.

jessicasimon54@hotmail.com

Hi my name is Miss Jessica Simon, i came across your profile on this site and i become serious to know about you for an important discussion, Please kindly contact me at( jessicasimon54@hotmail.com ) so that i will send to you my photos and tell you more about myself.
i am looking forward to seeing your good reply in my mailbox, thanks,
yours lovely,
Jessica.

 
maruskakolajova
maruskakolajova - 23.2.2015 13:10

martina.marna: Ale nemate vubec zac, presne tak ja dam hlavne na doporuceni od kamaradek protoze to neni zadn vypocitana reklama :) ja jsem velice spokojena kocarek ma skvele funkce a je hodne bezpecny rozhodne bych nemenila :)

 
martina.marna
martina.marna - 17.2.2015 15:32

maruskakolajova: Dorbý den, děkuji moc za odepsání :) haha zkusenosti od kamaradek jsou nejlepsi :D bohuzel u nas v parte jsem prvni ja. smajlik - 84 dekuji za odkaz, ten kočárek se mi moc líbí ale volila bych asi jinou barvu,vy jste spokojena?

 
maruskakolajova
maruskakolajova - 10.2.2015 12:57

Dobrý den, ja jsem tedy kocarek vybrala podle kamaradky, takze by se dalo rict ze jsem se ´opicila´ :D smajlik - 75 mam tady ten presne i ve stejne barve http://www.funbaby.cz/britax-b-motion-3-2013-col-chilli-pepper smajlik - 84 presne i ten odkaz co jsem poslala, takprimo tam jsem kocarek objednavala, ale asi bych jinak doporucila si kocarek vyzkouset a podivat se na neho na zivo!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 438650.
Archiv anket.