Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jaké první dětské botičky ?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Těhotenství, porod / Jaké první dětské botičky ?
Založila kety99 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
isabela.krasna
isabela.krasna - 13.8.2016 17:20

Zdravím, co se týče botiček, koukala jsem zprvu na tyhle: https://www.babymodel.cz/capacky -ponozky/. Ale vy už máte asi na mysli botičky, že? No tak snad jste něco sehnala, věřím, že jste vybrala dobře a případně dáte tip i nám :).

 
jessicababy01
jessicababy01 - 18.9.2015 1:15

Ahoj jmenuji se slečna Jessica Simon, jsem narazil vašem profilu na těchto stránkách a já se stal vážně vědět o vás na důležitou diskusi, prosím, laskavě kontaktujte mě na ( jessicasimon54@hotmail.com ), tak, že pošlu vám mé fotografie a řeknu více o sobě.
Těším se na setkání s vaší dobré odpovědi v mé schránce, díky,
vaše krásné,
Jessica.

jessicasimon54@hotmail.com

Hi my name is Miss Jessica Simon, i came across your profile on this site and i become serious to know about you for an important discussion, Please kindly contact me at( jessicasimon54@hotmail.com ) so that i will send to you my photos and tell you more about myself.
i am looking forward to seeing your good reply in my mailbox, thanks,
yours lovely,
Jessica.

 
Denny
Denny - 12.5.2015 14:40

Ahoj Ketty,máš pravdu,že výběr botek pro ty naše zlatíčka je důležitý.Já kupuji jen atestované botičky.Byla jsem velmi spokojena s výběrem a odbornou obsluhou na Smíchově,v ulici Svornosti.Koupila jsem hned dvoje,jedny sandálky Superfitky a kožené DPK.I ceny mě mile překvapily.Myslím,že i tobě tam dobře poradí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 441605.
    Archiv anket.