Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Multifunkční hrnec

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / O Vaření / Multifunkční hrnec
Založila Zuzinaa poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Nykitan
Nykitan - 30.3.2019 22:26

Slyšela jsem teď názory, že multifunkční hrnec usnadňuje vaření do takové míry, že už to prý není vaření pro lidi, co se považují za lepší kuchaře. S tímhle názorem uplně nesouhlasím. Jsem kuchařka z profese v jedné menší nejmenované restauraci v centru Prahy. I my v naší kuchyni používáme multifunkční hrnce. Konkrétně Thermomix, který mám i doma. Takže ano, vaří s ním i lidé, co vařit umí a baví je to a rozhodně mě to kvůli usnadnění, které tento spotřebič s sebou nese, nepřestalo bavit! Ba naopak. Každý přece v kuchyni využívá různé pomocníky a v tomto případě je přeci výhodou, že máte v jednou spotřebiči x dalších. Co si o tomhle myslíte vy?

 
MarieM78
MarieM78 - 26.2.2019 20:48

Doma mám Thermomix od Vorwerku, TM5. Mamča má ten starší i ten je ale super. Thermáček je skvělý pomocník, umí snad všechno, asi to ani nebudu schopná všechno vyjmenovat, ale šlehá (nejlepší šlehačka na světě), míchá, mixuje, seká, emulguje, vaří v páře (to je moje hodně oblíbené), mele, hněte, váží, v tom novém jsou díky Cookidoo nahrané i recepty, sám tě provede krok za krokem celým receptem, nepotřebuješ doma teda tunu kuchařek ani upatlanejma rukama překlikávat recept na mobilu. Snadno se uskladňuje, snadno se myje. Má i funkci plánování, takže když do něj třeba zadáš recepty na týden dopředu, sám ti podle toho připraví nákupní seznam, což mně osobně teda hodně pomáhá smajlik - 5

 
Denissak
Denissak - 15.7.2017 16:56

Koupila jsem ti teď taky od Oravy, model MH-03 a je perfektní! Vše je z něho vždy moc chutné, a usnadňuje mi spoustu práce...navíc má i krásný design...vřele doporučuju - je super na vaření doma ale i na vaření na chatě, dovolené apod.

 
karou90oo
karou90oo - 10.4.2017 21:15

mně partner nedávno koupil thermomix... to teda vlastně ani neni hrnec, to už je spíš vařící robot :D ale pro mě je to nejlepší věc... Sice to stálo hodně, ale já jakožto člověk který vaření nemá v oblibě a radši by chodil do resturací, tak takhle skoro každej den vařím a vlastně tím pádem za jídlo dost ušetříme, a prostě jsem z toho nadšená!! :D :)

 
LencaM78
LencaM78 - 23.1.2017 23:11

Tak to jsme ráda, že jsem dobře poradila a že vám hrnec slouží stejně dobře jako mně.

 
tynka8
tynka8 - 21.1.2017 23:52

Taky jsem si ho nakonec pořídila a taky moc chválím!

 
Zuzinaa
Zuzinaa - 17.1.2017 22:31

Tak chci ještě poděkovat za radu - mult.hrnec od Oravy vyzkoušen v plném provozu a nemá chybu! Používám ho teď vlastně pořád a jsme s ním moc spokojená :-)

 
klarina22
klarina22 - 18.12.2016 23:53

Zrovna sháním, potřebuji ho rychle ještě před Vánoci - tenhle vypadá dobře, ještě že jsem na to tady narazila... :o)

 
Zuzinaa
Zuzinaa - 14.7.2016 21:57

Děkují, ten se mi teda opravdu zamlouvá - jak funkcemi tak cenou, ještě jsem si o něm něco hledala a asi mám jasno :-)

 
LencaM78
LencaM78 - 24.6.2016 22:13

Já mám doma tenhle http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/elektricke-a-multifunkcne-hrnce/item/625-multifunkcny-hrniec-mh-02 od Oravy a jsem s ním maximálně spokojená, jde v něm připravovat uplně všechno a skvěle, vozím ho i na chatu, a budu ho brát i na dovolenou, je praktický a skvěle funguje.

 
tynka8
tynka8 - 10.6.2016 23:14

To by mě taky zajímalo už nějaký čas nad ním uvažuju, nějaká zkušenost od někoho by se hodila!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385793.
Archiv anket.