Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Alergie - pomůže čistička vzduchu?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Alergie - pomůže čistička vzduchu?
Založila Paulínka poslat vzkaz
Zdravím. Co si pamatuju tak mám ráno ucpaný nos a hodně kýchám zkrátka mám alergii na naši prašnou ložnici. Chtěla bych si pořídit čističku vzduchu (tady tuhle: https://eshop.panfitinka.cz/p/sinclair-sp240a-cisticka-vzduchu ). Manžel je ale hodně proti: prý to nefunguje a je to drahý krám. Pomožte mi prosím vymyslet argumenty pro koupi té čističky. Jsem z toho už zoufalá, zkoušela jsem inhalovat bylinky a spát na speciálních polštářích, vyměnili jsme i peřiny... nic nepomohlo. předem děkuju
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Janeckova4
Janeckova4 - 9.4.2023 19:40

Já jsem potřebovala jak čističku, tak i odvlhčovač. Proto jsem vybrala tuto kombinaci https://www.orava.eu/cz/cs/odvlhcovac-vzduchu-dehum Je to doma hodně poznat a hlavně z toho máte pak i dobrý pocit, že máte doma krásně čistý vzduch.

 
Neherova
Neherova - 9.4.2023 17:02

A jakou máte doma? Za kolik jste ji vybrala?

 
Janeckova4
Janeckova4 - 8.4.2023 10:21

Já jsem to třeba hodně poznala, když jsem ji začala doma pravidelně pouštět. Ten čistější vzduch je potom prostě znát.

 
Neherova
Neherova - 6.4.2023 19:45

Pomohla vám teda někomu čistička vzduchu doma? Je to o poznání lepší? Nebo je na tom třeba nějak vidět co ta čistička dokázala vyfiltrovat?

 
valiska44
valiska44 - 25.10.2022 22:20

Myslím si, že pokud trpíte na alergie, tak čistička vzduchu určitě neublíží. Podle mého názoru je ale ještě o trochu lepším řešením rekuperace. My právě nad nákupem takové rekuperační jednotky teď také hodně přemýšlíme. Dívala jsem se například na https://rekuperace-aldes.cz/ a není to nijak zvlášť drahé. Zkuste na to mrknout. :)

 
Lucinka258
Lucinka258 - 26.9.2019 5:57

Ahoj, čistička vzduchu je nepostradatelný pomocník do domácnosti s alergikem. Přítel má alergii na pyl a každé jaro je pro něj utrpení. Letos jsem koupila tuto čističku vzduchu https://www.vzdusin.cz/cisticky-vzduchu/Cisticka-Olimpia-Splendid-Aura-Li , která má několik filtrů, takže nám doma vzduch perfektně vyčistí a přítel je toho důkazem. Od té doby, co ji máme, tak má doma klid a můžu alespoň tady bez problému dýchat.

 
Loupáček
Loupáček - 21.11.2017 21:00

Alecca: Nj, to víš, že zkusím :) Teď je docela klid, už je vegetační klid, ale je dobré o nich vědět :)

 
Alecca
Alecca - 19.9.2017 19:01

Jj, určitě je zkus :)

 
Loupáček
Loupáček - 14.8.2017 12:18

Díky moc všem, co se zapojily! Čističku vzduchu kupovat nebudu, zkusím napřed ty kapky... A uvidíme, no :)

 
Paulínka
Paulínka - 10.7.2017 14:05

Alecca: Promiň, ale to přece dááv smysl, že čistička vzduchu nevyčistí kočičí chlupy smajlik - 76 Já mám problémy s částečkami ve vzduchu, které jsou menčí než kočičí chlupy a jak jsem psala níž tak ten přípraek co vychvalujete mi nepomohl... jsem ráda že vám jo ale mně ne smajlik - 17
Jinde jsem četla že podobná čistička vzduchu pomohla proti astmatu to je podobnější k tomu co trápí mě než alergie na kočičí chlupy... teď jenom nevím jak silnou tu čističku, asi vezmu tu silnější a kdyžtak to vrátím... takže beru tuhle https://eshop.panfitinka.cz/p/sinclair-sp300a-cisticka-vzduchu a když to fungovat nebude tak to vrátím...

 
Alecca
Alecca - 8.7.2017 22:21

No, mě čistička vzduchu nepomohla...resp. moje sestra má alergii na kočičí chlupy a když k nám jede, tak vždycky začne slzet...Tak jsem jí čističku koupila a nepomohla. Ze zoufalství jsem pak hledala, co bych pro ni jeste mohla udělat... Nakonec jsem koupila kapky allergodil, že je zkusí, až u mě bude...no a když přijela, tak si střikla a celý den u mě byla v pohodě :)

 
Paulínka
Paulínka - 8.6.2017 16:00

Loupáček: Zdravím. Mám a nepomohly...
Už jsem zkusila nejrůznější přípravky, jak pro mě tak do ložnice... smajlik - 26

 
Loupáček
Loupáček - 23.5.2017 8:53

Ahojky :) máte zkušenosti s kapkama allergodil? https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.