Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Porod-zkušenosti

Založila Looci poslat vzkaz
Ahoj holky, čeká mne první porod a tak se chci informovat, zda je něco, co mi pomůže při těch porodních bolestech. Existuj eněco, co dokáže ulevit od těch bolestí? Všichni straší, jak to bolí, tak chci udělat vše proto, abych trpěla co nejméně :-D
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Kukudlanka
Kukudlanka - 12.10.2018 12:31

Zdravím holky musím to sem napsat, právě jsem se vrátila od sestry,která žije v Rakousku. Byla jsem se podívat na svou právě narozenou neteř do porodnice, sestra ji rodila císařem. Všude jsem četla,že císař je hrozný,ale ona vypadala v pohodě,ptala jsem se jí jak to. A pak mi ukázala,že má na břichu připevněnou takovou pumpičku s kanylou zavedenou přímo do jizvy a že se jí tím vpouští postupně tekutina,která ji tlumí bolest. Prý je to tam běžné. Máte s tím někdo zkušenost i u nás?

 
Lilinka3
Lilinka3 - 11.9.2018 13:16

Ahoj čekáme své první vytoužené miminko,ale já se bojím přirozeného porodu,tak zvažuji císaře. Bolí to pak moc a jak je to s hojením jizvy? Díky

 
Looci
Looci - 22.8.2017 11:09

Ano? Jaké přístroje? To mě zajímá. Máš s tím zkušenost? díky předem smajlik - 105

 
AlenaP
AlenaP - 14.8.2017 9:17

Tak si vemn ssebou co ti je přijemné (hudba, manžel :D apod) no a taky existují třeba takové přistroje, které dokáží tlumit porodní bolesti ;-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 223106.
Archiv anket.