Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Co si myslíte o online dopisu Ježíškovi?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / Co si myslíte o online dopisu Ježíškovi?
Založila luciferka66 poslat vzkaz
Zdravím všechny šťastné ženy! Uvažuju že bych letes jménem svého ročního tomáška napsala online dopis Ježíškovi. Takový seznam dárků, které by se nám pro něj s manželem líbily. Bojím se že se nám totiž jinak rapidně rozroste naše sbírka plastových a různě ječících hraček. Dávám přednost spíše montesory dřevěným hračkám. Co si myslíte, nemůže se zbytek rodiny urazit když jim takový seznam pošlu? Přijde mi to fajn. Našla jsem službu kde si můžou dárky i zarezervovat, takže se nestane že koupíš 2 lidé to samé... Děkuju za názory a pomoc s mým dilematem.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440119.
Archiv anket.