Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Vitamíny na posílení imunity

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Vitamíny na posílení imunity
Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Pěkný den dámy, prosím o vaše rady... Zima je teda urputná a já myslím, že na čase, víc než kdy jindy, začít užívat nějaké kvalitní vitamíny na posílení imunity... Jaké se osvědčily vám?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 6.12.2018 20:19

Tyhle vitamíny neznám :( Ale koukám, že jsou jen na doplnění vitamínu D. Ale ten Bion3 je na posílení imunity skvělý. Svým složením jsou to spíš multivitamíny a na tohle období je to skvělý pomocník.

 
Jarka77
Jarka77 - 8.10.2018 11:32

Janka02: Určitě tento doplněk stravy vyzkoušejte. Také přes zimu užívám. Nakupuji přes internet http://www.vigantolvit.cz/ .

 
Janka02
Janka02 - 4.10.2018 21:53

Také hledám informace o nějakých vitamínech, které se užívají přes zimu. Hodně kladných informací jsem se dočetla na doplněk stravy Vigantolvit. Nejen, že přes zimu se doplní vitamín D, ale je i na imunitu.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 4.5.2018 8:06

No, jasně, vitamíny z ovoce, ale to je prostě téměř nereálné... no nicméně děkuji za info ohledně vitamínů a hlavně za doporučení...

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 4.3.2018 11:51

Ahoooj :) Já ti uplne rozumím...ovoce je přes zimu drahé, ale vitamíny se do těla nějak dostat musí... Proto beru tyto vitamíny - http://www.bion3.cz/ a doporuuji je i tobě... celou zimu jsem ok :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 223586.
Archiv anket.