Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Může se jednat o těhotenství?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Těhotenství, porod / Může se jednat o těhotenství?
Založila Dernyy poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Veronaska
Veronaska - 16.12.2019 19:37

Je to krém perozin https://www.lekarna-doktorka.cz/3548485-perozin-krem-100ml, tehdy jsem ho kupovala i pro kamarádku, která s ním byla také velice spokojená.

 
Lulakova
Lulakova - 15.12.2019 19:30

Co to bylo prosím za krém?

 
Veronaska
Veronaska - 12.12.2019 1:26

S takovým dotazem je nejlepší vždy jít spíše za doktorkou, pokud chcete tedy zrovna používat prášky od bolesti. Když jsem byla já těhotná, tak jsem si mazala záda i nohy chladivým krémem, který je 100% přírodní, takže vhodný pro těhotné, a ten mi vždy pomohl, nemusíte vždy vše řešit pomocí prášků.

 
Lulakova
Lulakova - 11.12.2019 14:19

Ženy prosila bych o radu, co se může v těhu používat na bolesti zad, a také na oteklé nohy? Asi prášky od bolesti určitě ne co?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440037.
Archiv anket.