Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

David Hůrka - prolhaná figurka českého internetu

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / David Hůrka - prolhaná figurka českého internetu
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 7.4.2019 19:42

Hůrka je zajímavej úkaz. Zaplaví internet videama a článkama, jakej je macho, jak je přitažlivej pro ženy, rád za peníze poradí, jak být úspěšnej a mít peníze (což on sám, ja se dá snadno na internetu dohledat nikdy nebyl, tedy pokud troubu zvedajícího telefony na zákaznické lince neberete jako top managerskou pozici).
Když se člověk slušně zeptá, proč lže a poukazuje na toho jasné důkazy, tak pan kouč kvičí, jako zrovna zařezávaný pašík, že je to cyber šikana a lež (a jedinej důkaz, který pro to předloží je jeho vlastní text na jeho vlastní webové stránce - opravdu věrohodný zdroj zaručených informací).

Když už pro slzy v očích nezvláda ani argumentovat, přížene se sem jeho kamarád, osočuje ze lži a odkazuje na ty samé důkazy na Hůrkově vlastní stránce.

Hoši, něco je tady špatně, pochopte, že Hůrka nikdy neměl s pickupem co do činění a ženský před ním doslova utíkaly, jak byl dotěrnej, vlezlej a trapnej.

Jak Vám může tenhle člověk v životě pomoct, když sám nic nedokázal (tedy kromě toho, že Vás za to tahání za nos obere o nemalé peníze)?
Ono se mu ne náhodou v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože většina jeho údajných úspěchů byla jednoduše z jeho strany vylhaná a pokud už konečně sebral koule v reálu něco udělat, tak to vždy bylo fiasko.

Za peníze, co by jste nacpali jemu, si radši něčím udělejte radost, nebo až budete mít partnerku, tak jí za to pozvěte na první společnou dovolenou, nemáte přece zapotření, aby Vás podobný ubožák tahal lhaním za nos.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 6.4.2019 14:20

Pozvánka na seminář, jenž zcela změní Vás život.
https://i.postimg.cc/WzPFxNd4/kokothurka.jpg

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 11.3.2019 23:32

Pán je už známá osobnost. Je mi spíš líto, pokud se někdo opravdu chce seznámit a podobnej loser, kterej v životě vyjma neustáleho lhaní nic nedokázal ho tahá za nos a obírá ho o peníze.
Naštěstí karma je zdarma, tak se mu jeho lhaní začíná vracet.smajlik - 34
https://www.mesec.cz/clanky/mujznamy-cz-test-recenze-zkusenost/nazory/170401/odpovedet/
https://www.mesec.cz/clanky/mujznamy-cz-test-recenze-zkusenost/nazory/160327/

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 19.11.2018 20:56

David Hůrka recenze
https://postimg.cc/D4XPGv79

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 25.9.2018 20:21

Tady ho máme.
https://i.postimg.cc/QMbMrSfQ/foto-debil-modra.jpg

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 12.4.2018 22:35

Ráda bych upozornila ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění. Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita?
http://www.zakonyatraktivity.cz/david-hurka/

=> Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace

Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za své vlastní know-how.

=> Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace

Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna opakované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil od základů za tři hodiny život.

=> Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity

Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je chorý výmysl. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

=> Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu

Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu...jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

=> Desítky schůzek s opačným pohlavím

Patrně nemá cenu komentovat.

=> Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění

O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defacto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke služby

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 300878.
    Archiv anket.