Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Žen podnikatelek je stále více. Proč?

Žen podnikatelek je stále více. Proč?

žena podnikatelkaMyslíte si, že podnikání je spojeno výhradně jenom se světem mužů? Je to velký omyl, jelikož žen podnikatelek je v posledních letech stále více. Proč tomu tak je? Podívejte se s námi na několik důvodů, které vás logicky přesvědčí i o tom, že začít můžete i vy sama. Prvním z nich je fakt spojený s tím, že založit firmu rozhodně není nic složitého. Založení nové sro v Čechách lze vyřídit v podstatě online, a to díky společnostem, které to udělají za vás. Stačí jim jenom dodat několik základních informací, jako je:

· Název firmy

· Jména a velikosti podílů společníků

· Adresa sídla

 

Sídlo firmy může být i doma

Se sídlem firmy si určitě také není třeba dělat jakékoliv starosti, jelikož může být třeba i na adrese vašeho trvalého bydliště. Pokud to ale s podnikáním budete myslet vážně, doporučujeme jinou adresu. Hitem je virtuální kancelář na atraktivní adrese, která dokáže i začínající firmě dát určitou prestiž. Navíc platí, že právě virtuální sídlo je spojeno s velmi malými náklady na provoz. A to ocení hlavně začínající podnikatelky, které nemají moc peněz nazbyt. V podstatě nemusí být provoz takové virtuální kanceláře dražší, než pár stovek měsíčně.

 

Stačí počítač a stůl

Co je dnes k provozu podnikání vlastně potřeba? Určitě nebudeme nijak přehánět, pokud řekneme, že stačí jenom stůl a počítač. Dále už jenom připojení k internetu a byznys může vzkvétat. Právě podnikání na internetu je dnes velkým hitem a také důvodem, že se mnoha ženám daří. Navíc je vidět, že se do světa internetu přesouvá skutečně vše. Třeba i online faktury pro podnikatele. Už není třeba mít programy v počítači, nebo snad řešit tištěné podklady. Vše lze mít uloženo externě a mít sem přístup odkudkoliv. A to nejenom skrz váš počítač, ale například také prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Třeba i z dovolené, kterou si za vaše vlastní vydělané peníze budete moci dopřát.

Komerční článek


20.10.2016   Rubrika: Lidské osudy   |   Komentářů 9   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Žen podnikatelek je stále více. Proč?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Amaliekalova
Amaliekalova - 4.1.2024 22:01

Podnikat jsem začala hned po škole a bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Kdybych měla radit ostatním, tak asi doporučím si hned od začátku dobře zajistit účetnictví. To je prostě základ pro dobré podnikání. Ale to pak pozná každý sám, co už nějakou dobu dělá na sebe. Já jsem si u nás v Ústí nad Labem sehnala účetní kancelář https://attax.cz/ a musím říct, že jsem opravdu spokojená.

 
Mirka999
Mirka999 - 13.11.2023 2:10

Je úžasné vidět, jak se ženy nebojí vstoupit do světa podnikání a ukazují svou kreativitu a odvahu. Jako dlouholetá podnikatelka vím, jak je důležité mít odvahu a jít za svým snem. Nedávno jsem si pořídila na internetových stránkách https://eshop.sharplayers.cz/prislusenstvi nové příslušenství pro 3D tiskárny, které mi pomohlo v mém podnikání a s novými projekty.

 
valiska44
valiska44 - 31.7.2022 21:37

Tak třeba u nás doma podnikáme jak já, tak manžel. Já pracuji v online sféře a on má zase firmu zabývající se průmyslovou výrobou. Je ale pravda, že v jeho firmě se točí mnohem více peněz, než v mém podnikání. Také teď do firmy i celkem dost investoval. Mimo jiné tam například koupil nové šroubové kompresory od https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge Ty prý byly dost drahé.

 
novaklen13
novaklen13 - 21.3.2022 21:26

Přesně takto jsem rozjela své podnikání i já. Všechno jsem řešila čistě z domu. To manžel to má trochu jinak. Má firmu, která se zabývá zpracovnáním plechu, takže ten z domu jen tak podnikat nemůže. Jeho podnikání je navíc mnohem rozsáhlejší, než to mé. Teď například do firmy hodně investoval. Bylo potřeba výrobu trochu modernizovat, tak do ní nakoupil několik nových strojů od https://www.canmet.eu/ I přes to, že ta investice byla docela velká ale prý počítá s tím, že se to rychle vrátí.

 
Michalcova
Michalcova - 24.11.2020 22:15

Naprosto souhlasím s tím, že se sídlem firmy si není potřeba dělat žádné starosti. Já mám pro svou firmu virtuální sídlo u společnosti http://www.officetime.cz/ a je to naprosto bez problémů.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 31.5.2019 15:13

Taky jsem před nedávnem začala podnikat při mateřské a zatím je to pro mne spíše takový koníček. Obor jsem si vybrala jen na základě seznamu volných živnostní: https://ideaclub.cz/media/seznam-volnych-zivnosti-obory , takže jsem v podstatě ani nevěděla do čeho jdu. Postupně však zkušenosti přibývají a já věřím, že jednoho dne mě moje podnikání bude moct živit.

 
Lucinka258
Lucinka258 - 18.2.2019 6:28

My jsme si taky založili s.r.o. Nikdy to není jednoduché, ale když víte, na koho se obrátit, tak se to dá zvládnout. My jsme se obrátili na https://www.ioffshore.cz/proc-offshore/danova-optimalizace . Daňová optimalizace nám zajistí, že budeme platit nejnižší možné daně, čímž ušetříme hodně peněz.

 
Lennak
Lennak - 21.8.2018 7:58

Souhlasím s Koliaska dnešní podnikání je ulehčeno, nejhorší je vybrat v čem podnikat a mít odvahu to rozjet. Na začátku to chce pomoc já využila [url=https://comeflexoffice.cz/sidla-firem-praha]toto[/url] spolupracuji s nimi i nadále, máte stejnou zkušenost?

 
koliaska105
koliaska105 - 29.6.2018 20:56

Vůbec se tomu nedivím. Příjde mi, že podnikání nebylo nikdy snadnější. :) Já sama podnikám už poměrně dlouho, ale až teď můžu říct, že se mi podnikání opravdu rozjelo. Dokonce jsem si svoji firmu před pár měsíci přesunula do daňového ráje. Pokud by někoho zajímalo jak to funguje, doporučuji mrknout sem: http://infovision.cz/nejcastejsi-duvody-k-zakladani-offshore-spolecnosti/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.