Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Ženy, uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve!

Ženy, uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve!

Jste žena a přemýšlíte nad uzavřením úrazového pojištění? Neváhejte a uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve! Úrazové pojištění vám sice nevrátí zdraví, ale pomůže vám uchovat si si svůj životní standard a také vám zajistí finance pro zvýšené výdaje v průběhu rekonvalescence.

Nenadálý úraz vám může zkomplikovat život na několik týdnů, ale i měsíců či let. Finanční odškodnění spojené s úrazem vám pomůže zmírnit nepříjemné následky spojené s úrazem.

Pro koho je vhodné úrazové pojištění?

Úrazové pojištění si můžete sjednat sama jako jednotlivec, ale také pro své děti či celou rodinu nebo skupinu dětí, pokud berete děti kamarádek na výlet, apod. Pojišťovny mají nastaveny limity věku od 0 do 75 let. Chcete-li pojistit babičku, pak se musíte zeptat ve vybrané pojišťovně na podmínky. Každá pojišťovna má nastaveny vlastní limity pojistného plnění. Jsou závislé na tom, jakou variantu úrazového pojištění si sjednáte.

Co může zahrnovat vaše úrazová pojistka?

Úrazové pojištění si můžete sjednats pojištěním pro případ smrti následkem úrazu, trvalých následků, tělesného poškození nebo také doby nezbytného léčení a rekonvalescence po úrazu v nejrůznějších kombinacích. Také si říkáte, že vám se nic nemůže přihodit? Úrazovým pojištěním zabezpečíte sebe i své blízké. Vyplácené částky v případě úmrtí následkem úrazu jsou garantovány pojišťovnou.

Myslete na sebe i své blízké a uzavřete si úrazové pojištění

Úrazové pojištění nabízí řadu výhod pro vás a vaše blízké. Platí po celém světě a může obsahovat také spořící složku. Vždy si zjistěte před uzavřením smlouvy tyto podmínky:

· od jakého procenta poskytuje pojišťovna plnění v případě trvalých následků – obvykle 1 – 10%

· jaké jsou v podmínkách výluky pojištění

· zda je ve smlouvě také progresivní plnění, v případě že jde o trvalé následky úrazu

· jaké jsou přirážky za měsíční či čtvrtletní platby

· jaké jsou přirážky u profesí a rizikových sportů

Uzavřením úrazové pojistky se pojistíte proti případným potížím při úrazu, kdy kvůli nemocenské máte zpravidla nižší plat, případně kvůli trvalým následkům přijdete o práci, apod.

Komerční článek


8.11.2016   Rubrika:   |   Komentářů 11   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ženy, uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 23.5.2022 10:12

Já sama za sebe žádné pojištění sjednané nemám. Nikdy jsem ho naštěstí nepotřebovala (musím zaťukat), tak snad to tak i zůstane do budoucna. Jediné co mám, nebo spíš čeho jsem součástí, tak je pojištění pro firmy, které máme u https://www.metlife.cz/skupinove-pojisteni/skupinove-pojisteni-pro-firmy/ . Ředitel ho uzavřel, tak proč to nevyužít :-) .

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 25.11.2020 0:21

Já jsem si na https://www.duofinance.cz/co-je-urazove-pojisteni nedávno přečetla v čem má vlastně takové úrazové pojištění smysl a musím říct, že mě to přesvědčilo o tom se přecejen pojistit. Myslím si, že ta částka není tak vysoká a v případě nějakého problému alespoň člověk může spoléhat na nějaké jistoty.

 
Tereezina
Tereezina - 19.9.2020 8:42

Srovnávače pojištění mají prostě dohodnutou lepší cenu s pojišťovnou. Mám vyzkoušený srovnávač https://www.klikpojisteni.cz/ , můžete si to pak i sama ověřit. Vyhledat si pojistku online, a potom se jít zeptat na pobočku. Jinak se to dá vyřídit kompletně online, takže na pojišťovnu chodit nemusíte.

 
Janeckova4
Janeckova4 - 14.9.2020 12:51

To jsem se nedívala nebo popravdě ani mě nenapadlo se na něco takového dívat. Jak je to možné, že na srovnávači najdete lepší cenu, než když jdete na pojišťovnu?

 
Tereezina
Tereezina - 7.9.2020 12:48

Dívala jste se na některý ze srovnávačů? na nabídky pojištění? nebo ne? já jsem si pojištění zařizovala přes srovnávač online. Zjišťovala jsem si nabídky pojištění i mimo srovnávač, ale na srovnávači mají lepší ceny.

 
Janeckova4
Janeckova4 - 5.9.2020 0:35

Dámy máte sjednané životní pojištění? poradíte mi ke komu jít? nebo kde to vychází nejlépe cenově?

 
Lulakova
Lulakova - 23.7.2019 19:10

Mám všechny pojistné smlouvy nahrané u www.mujdok.cz, dá se to vše vyřešit online, nemusíte nikde chodit, a navíc je to celé zdarma.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 22.7.2019 8:22

Jakou společnost jste prosím našla? a to se tedy nemusí nikam chodit? dá se to vyřešit online?

 
Lulakova
Lulakova - 21.7.2019 9:42

Se srovnávačem přímo ne, ale našla jsem společnost, kde jsem nahrála všechny svoje pojistné smlouvy, a teď k nim mám online přístup, navíc pokud se někde na trhu objeví výhodnější nabídka pojištění, tak mne na to upozorní.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 20.7.2019 17:04

Holky prosím poradíte mi s pojištěním domácnosti? u koho to vychází nejlépe? nemáte některá prosím zkušenosti s některým ze srovnávačů?

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 7.5.2019 23:36

Úrazové pojistěni nemám a nějak extra nad ním ani nepřemýšlím. Potřebuji jej jen, když jezdím do alp na lyžování a to mám řešené vždy skrze cestovní pojištění, která mám přes https://www.insiacare.cz/cestovni-pojisteni-kratkodobe/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.