Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Prověřená auta online: Vyberte si ojeté vozidlo ze široké nabídky

Prověřená auta online: Vyberte si ojeté vozidlo ze široké nabídky

prověřená auta onlineNákup auta online nabízí skvělé možnosti, otevírá se vám totiž spousta lákavých nabídek, ze kterých můžete vybírat. Auta jsou dovážena z celé Evropy, záleží tak pouze na vás, pro jaké vozidlo se rozhodnete. Každé z nich je pečlivě ověřené a zkontrolované, abyste předem měli jasno, do čeho jdete.

 

Kvalifikovaní mechanici

Koupit si auto online z dovozu v této době není žádný risk, a to především díky kvalifikovaným mechanikům společnosti Carvago, kteří se starají o kontrolu všech vozidel v nabídce. Jedná se o pracovníky s dlouholetou praxí, na autě tedy spolehlivě prověří vše důležité. Vy pak získáte kompletní technickou zprávu o stavu vozidla, budete tak přesně vědět, co hodláte koupit. Prověřená auta online jsou skvělou příležitostí.

 

Rychlá prověrka

Jestliže si vyberete některé z vozidel v nabídce, nemusíte zdlouhavě čekat. Kontrola totiž probíhá zpravidla nejpozději do dvou dnů od objednání. Během pár dní tak budete mít jasno, zda se tato investice vyplatí. V některých případech navíc nemusíte ani čekat, některá vozidla v nabídce už prověrkou prošla na žádost prodejce. Vy už si tak jen můžete projít detaily.

 

Důkladná kontrola

Mechanikům při kontrole rozhodně nic neunikne. Prověřováno je 270 bodů kontroly, přičemž vše je nafoceno. Získáte informace o všem – od základních věcí jako je chod a zvuk motoru až po vůni v interiéru. S jistotou tak budete vědět, zda auto bylo bouráno, jaké jsou vyhlídky oprav do budoucna a podobně. Díky těmto službám se nemusíte omezovat pouze na auta z České republiky a zařizovat jejich kontrolu, zda je daný nákup bezpečný.

Při online nákupu vozidla se o všechno za vás postarají odborníci. Od samotného nákupu přes formality jako jsou smlouvy, technická kontrola, registrační značky a pojištění.

 

Zdroj obrázku: Noey smiley / Shutterstock.com

Komerční článek


4.2.2022   Rubrika:   |   Komentářů 14   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Prověřená auta online: Vyberte si ojeté vozidlo ze široké nabídky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Mirka999
Mirka999 - 30.4.2023 17:05

Koupila jsem si ojeté auto nedávno za velice slušnou cenu, jelikož měl poškrábaný blatník, tak mi prodávající dal slevu. Proto jsem se objednala do autoservisu, který jsem našla na internetových stránkách https://www.united-6.cz/. Mechanici byli velice profesionální a blatník mi přelakovali velice rychle, ale pro jistotu mi ještě prohlédli celé auto, abych měla jistotu, že je opravdu v pořádku.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 27.3.2023 20:04

Pokud chcete pojištění na auto výhodně, tak doporučím se podívat na stránky srovnávače https://www.klik.cz/povinne-ruceni/ Je to jednoduché a fakt se na tom dá ušetřit dost, takže za mě se to opravdu vyplatí.

 
Teruuula
Teruuula - 26.3.2023 23:21

Kam bych se teda prosím měla mrknout? Na jakém srovnávači pojištění se vám podařilo najít výhodnou nabídku pojištění?

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 25.3.2023 2:02

Zkoušela jste online srovnávač pojištění? Mě se tam totiž povedlo už víckrát sjednat výhodně pojištění, a to celé vlastně online.

 
Teruuula
Teruuula - 22.3.2023 21:02

Poradíte mi prosím někdo, kde vyřídit nějak výhodně pojištění na auto? Přijde mi totiž, že za naše auta platíme zbytečně moc....

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 19.2.2023 21:55

Tak já určitě do https://www.aaaauto.cz/ Auto bez problémů funguje a nikdy nás nikde nenechalo. Za mě prostě bezproblémové. Navíc dostanete zdarma povinné ručení a zimní gumy, takže spokojenost.

 
Filipova
Filipova - 13.2.2023 21:56

A kde jste teda kupovala auto vy? Kam mi doporučíte teda zajít? Kde koupit auto za nějakou dobrou cenu?

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 11.2.2023 8:39

Jestli chcete koupit ojeté auto za rozumnou cenu, tak rozhodně doporučím navštívit větší bazar u nás, kde vlastně dostanete na aut i nějakou záruku, a to jak na původ tak i vlastně na stav auta.

 
Filipova
Filipova - 5.2.2023 20:29

Já jsem auto dlouho nechtěla, ale teď když máme doma dva prcky, tak už to v podstatě bez auta ani nepůjde. Chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenost s koupí ojetého auto? Na co si dát pozor? A má cenu vůbec přemýšlet o koupit auta ze zahraničí?

 
Vasulkovater
Vasulkovater - 2.11.2022 6:08

Auto máme zabezpečené od https://www.sherlog.cz/ Opravdu se to vyplatí a člověk může alespoň v klidu spát.

 
Blankapol
Blankapol - 1.11.2022 18:51

Od koho máte teda auto zabezpečené?

 
Vasulkovater
Vasulkovater - 31.10.2022 22:09

Když si pořídíte kvalitní vyhledávací zařízení, tak bude fungovat dobře. Je to rok co jsem tuto otázku řešila s manželem. Máme auto zabezpečeno od společnosti, která nám do auta dala aktivní rádiovou jednotku a provozuje vlastní rádiovou síť. V případě, že by auto někdo odcizil, tak rádiová jednotka dokáže centrálu upozornit a oni hned dokáží rozjet pátrací akci i s policií ve spolupráci. Díky rádiové jednotce v autě ho dokáží rychle lokalizovat a zloděj ji nedokáže nijak zarušit.

 
Blankapol
Blankapol - 31.10.2022 1:14

Rozhodla jsem se s manželem pro pořízení nového auta. Nového, ale ojetého. I tak nás ale auto stálo přes 800 tisíc a já mám teď trochu strach, když nám stojí jen tak na ulici. Jak auto dobře a bezpečně zabezpečit před krádeží? Jak dobře fungují vyhledávací zařízení?

 
Lucinka258
Lucinka258 - 15.3.2022 6:44

Manžel je mechanik, takže u nás není výběr auta žádný problém. Co slyším od kamarádky, jaké mají věčně s autem problémy a že neví, jaké si mají koupit, tak jsem za to fakt ráda. Je to nepříjemné, když se na auto nemůžete spolehnout. Manžel má doma vlastní malou dílnu, kde opravuje kromě našeho auta i další auta na kšeft. Dílnu má dobře vybavenou, nedávno si pořídil i velký šroubový kompresor z https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge , což se mi moc nelíbilo, protože to byla větší investice, ale když ho k práci potřebuje, tak je to něco jiného.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.