Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Chcete jen malou svatbu? Přesto vás některé přípravy a plány neminou

Chcete jen malou svatbu? Přesto vás některé přípravy a plány neminou

chcete jen malou svatbu?I malá svatba vyžaduje přípravu. Pravdou ale je, že pokud osekáte nutné zařizování fotografů, velké hostiny, ubytování apod., nezbude už vám tolik věcí, které je potřeba naplánovat. Pokud tedy chystáte skutečně jen minimalistický obřad s obědem pro těch několik pozvaných, nepotřebujete více než toto.

Prstýnky

Bez nich svatba nemůže proběhnout. Proto si včas objednejte svatební prsteny, abyste neměli na poslední chvíle stres, zda přijdou do termínu vaší svatby. Pokud nechcete utrácet, snadno si na internetu vyberete hezký pár za několik tisíc, který nemusí být nutně ze zlata a briliantů, ale svůj účel splní.

Co na sebe?

I když neplánujete velkou svatební róbu a honosný frak, přesto potřebujete něco elegantního a odpovídajícího příležitosti. Muži to mají o něco jednodušší – oblek obvykle vlastní a možná si koupí novou košili nebo kravatu. Ženy by neměly rezignovat na svatební šaty alespoň v tom smyslu, že budou bílé, dlouhé a elegantní. Šaty na svatbu se ale snadno dají koupit i v běžném obchodě nebo na internetu.

Doklady

Ujistěte se, že máte v pořádku doklady a máte i všechna povolení pro to, abyste se mohli vzít. Je to trocha papírování, ale je potřeba mít vše v pořádku. Také se ujistěte, že i vaši svědkové budou mít platné občanské průkazy a uvědomují si závažnost takového úkolu.

Rozlučka

I když svatba velká party nebude, neznamená to, že to nemůžete s přáteli pořádně oslavit předtím. Rozlučka se svobodou nemusí být drahá ani pompézní, ale setkat se s přáteli na dobré jídlo a pití a zavzpomínat na společné zážitky je vždycky skvělé.

Svatební cesta

Když už ušetříte na svatbě, vypravte se společně aspoň na pořádné líbánky. Vždyť jste právě udělali nesmírně důležitý životní krok, tak prožijte první dny manželského života jen spolu a v pohodě. Co třeba nějaký wellness pobyt s příjemným relaxačním programem, kde si skutečně užijete jeden druhého?

Zdroj obrázku: yana_vinnikova / Shutterstock.com

Komerční článek


15.3.2022   Rubrika:   |   Komentářů 8   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Chcete jen malou svatbu? Přesto vás některé přípravy a plány neminou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Andriik
Andriik - 28.5.2023 7:59

To je skvělý zarazit na profesionála, který skvěle poradí. A jaké jsou prostory, jsou velké?

 
Violeta22
Violeta22 - 26.5.2023 18:57

Já jsem si v saty-svatebni také půjčila šaty jako nevěsta. Paní byla moc milá a hned věděla, jaký typ mi sedne.

 
Lidunkaaa
Lidunkaaa - 1.5.2023 19:08

Ano byla jsem spokojená. Platila jsem jen půjčení, úprava byla v ceně.

 
Mirka999
Mirka999 - 27.4.2023 8:40

My jsme si s manželem dopřáli větší svatbu, ale je to už pět let, a to nebylo všechno tak drahé jako je teď. Nedávno se vdávala kamarádka, pro kterou jsem objednala na internetových stránkách https://www.tentino.cz/reklamni-stany-s-vlastnim-potiskem/ reklamní stany s vlastním potiskem. Stany byly perfektně pevné a vydrželi i průtrž mračen, která nás překvapila uprostřed hostiny.

 
Luuk
Luuk - 23.4.2023 20:39

A byla jsi spokojená? Za co vše si účtovali?

 
Lidunkaaa
Lidunkaaa - 19.4.2023 19:03

Když jsem se před 3 lety vdávala, tak jsem si půjčila šaty u https://www.saty-svatebni.cz/.

 
MarkétaVerner
MarkétaVerner - 4.10.2022 10:55

My měli krásnou svatbu! Doporučuju šaty i prstýnky z Elody! :-) www.elodysaty.cz

 
Mirka999
Mirka999 - 27.8.2022 9:47

My jsme měli malou svatbu a byla opravdu krásná, ale přípravy byly stejně dost náročné. Můj nastávající manžel zajišťoval rezervaci naší svatební hostiny a já samozřejmě hledala svatební salón, který by mi vyhověl s mými požadavky na moje vysněné šaty. Naštěstí mi kamarádka poradila https://www.pujcovna-renata.cz, kde mi splnili všechna moje přání.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.