Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nechte si sro založit na míru. Vyhnete se problémům a ušetříte si čas i peníze

Nechte si sro založit na míru. Vyhnete se problémům a ušetříte si čas i peníze

sro na míruZačít podnikat je snem mnoha mladých lidí. Doufají, že budou moci své nápady a energii přetavit do výnosného byznysu, který je bude bavit a naplňovat. Realita podnikání je ale často vzdálená naivním snům a představám a bývá o poznání těžší. Nejde se vyhnout tomu, že se někdy něco nepovede, že nápady ztroskotají, anebo neuspějí na přeplněném trhu. Čemu se ale dá snadno zabránit jsou zbytečné administrativní komplikace a starosti. Založení sro můžete svěřit do rukou odborníkům, kteří se postarají o všechno od začátku až do konce, a vy se můžete věnovat tvorbě svého podnikatelského plánu.

Jak se postupuje?

Nejprve je třeba sepsat a odsouhlasit společenskou smlouvu tak, aby odpovídala zákonným požadavkům. Dále je třeba v bance otevřít speciální účet a složit základní kapitál. Minimální hodnota vkladu je přitom jen 1 Kč, takže rozjezd podnikání je dnes skutečně pro každého. Následně se veškeré dokumenty podávají na živnostenský úřad a poté také k soudu pro zapsání společnosti do obchodního rejstříku. To vše za vás zvládne vyřídit odborná firma a vy se skutečně o nic nemusíte starat. Společnost může mít sídlo Bratislava, Praha, Brno nebo prakticky jakékoliv místo, které si zvolíte, ale stejně tak je možné si vybrat jen virtuální sídlo. To je ideální zejména v případě, kdy reálně nepobýváte na území Česka nebo Slovenska a máte v plánu řídit svůj byznys ze zahraničí. I díky těmto možnostem můžete mít studium v Kanadě nebo práci v USA, ale zároveň se účastnit podnikání v rámci Evropy, kde jste doma.

Vyplatí se to?

Ve většině případů ano – za právníka, který by to vše vyřídil, byste pravděpodobně zaplatili více a dostali byste méně služeb. Odborníci z těchto firem mají zakládání sro v kapse a vše zvládnou snadno, rychle a bez chyb. Máte o starost méně a můžete se věnovat důležitějším věcem.

Zdroj obrázku: Laddawan punna / Shutterstock.com

Komerční článek


23.3.2022   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nechte si sro založit na míru. Vyhnete se problémům a ušetříte si čas i peníze

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Janeckova4
Janeckova4 - 4.1.2024 22:04

Ať už se člověk rozhodně pro sro nebo pro jakékoliv jiné podnikání, tak dle mého názoru je opravdu velmi důležité si hned od začátku velmi dobře podchytit účetnictví. To je prostě základ úspěšného podnikání. Já jsem si to uvědomila velmi rychle od toho, co jsem začala s podnikáním. Našla jsem si v Ústí nad Labem spolehlivou účetní kancelář https://attax.cz/ Díky které mohu říct, že mám vždy vše v pořádku vyřešené a taky nachystané v termínu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.