Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak se osmělit na focení aktů a udělat si z toho nevšední zážitek?

Jak se osmělit na focení aktů a udělat si z toho nevšední zážitek?

O focení aktů i v dnešní době koluje nespočet předsudků. Akty ale nejsou erotické fotografie. Jejich cílem totiž není zachytit primárně nahotu, nýbržkrásu a tajemnost lidského těla. Toužíte se i vy stát objektem uměleckého díla, které bude v divácích probouzet představivost a nové pocity? Poradíme vám, jak se při focení aktů zbavit zbytečného studu.

 focení aktů

Vyberte si správného fotografa

Hranice mezi uměleckým aktem a nevkusnou erotickou fotografií je velmi tenká a ne každý fotograf aktů ji dokáže správně odhadnout. Výběr toho pravého je proto stěžejní. Projděte si portfolia a hodnocení jednotlivých fotografů a věnujte rozhodovacímu procesu dostatek času i energie.

Při každém focení je důležité, abyste si s fotografem sedli po lidské stránce. V případě focení aktu, kdy by měl být člověk maximálně uvolněný, to platí dvojnásob. Pokud už během počáteční komunikace bude mít fotograf nemístné poznámky nebo zkrátka jen zjistíte, že nejste naladěni na stejnou vlnu, raději běžte hledatodůmdál.

 

Vyšetřete si na focení dostatek času

Focení aktů není činnost na hodinu. Vyžaduje čas a trpělivost. Většina žen má v sobě přirozený ostych, kterého se během focení musejí alespoň částečně zbavit. Pomůže jim k tomu navození příjemné a přátelské atmosféry, která se ale nedá vykouzlit lusknutím prstu.

 

Poznejte se s fotografem

Krátká rozprava s fotografem před samotným focení, byť jen u čaje či kávy, z vás může setřást nervozitu a zbytečné obavy. Fotograf vás seznámí s celým procesem, zodpoví všechny otázky a představí vám své předešlé práce, abyste věděla, na co se můžete těšit.

Navíc poznání člověka, před kterým se budete promenádovat nahá, vám pomůže zbavit se onoho studu.

Začněte s rekvizitami

První focení aktů si můžete usnadnit použitím vhodných rekvizit. Abyste před fotografem aktů nestála úplně nahá,schovejte své intimní partie například za pugét květin nebo rozepnutou košili. Postupem času se můžete jednotlivých pomůcek zbavovat, až vám nakonec pózování v rouše Evině přijde zcela přirozené.

 

Foto:

Zdroj: Pixabay

Komerční článek


11.5.2022   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak se osmělit na focení aktů a udělat si z toho nevšední zážitek?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 26.6.2022 13:31

smajlik - 76smajlik - 66smajlik - 34

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.