Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Darování vajíček

Založila Alecca poslat vzkaz
Ahojky holky, je tu některá, co byla darovat vajíčka? Jak se vůbec na darování tváříte? A je tu některá, co má zkušenosti s IVF klinikou Zlín?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Majklová
Majklová - 2.1.2019 13:17

Holky, bylo by možné sem hodit info, jak to darování probíhá? Byla bych vděčná, určitě by mi to pomohlo v rozhodování se :)

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 3.12.2018 15:22

Je, alecco, není se čeho bát... :) Nebo, čeho se bojíš?

 
Alecca
Alecca - 31.10.2018 22:03

Dajikaaa: Aha, tak super, moc děkuju! Zkusím to... Bojím se, ale těším se, že někomu pomůžu. Pak dám vědět, jak to dopadne.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 29.10.2018 14:57

Ano, stačí to tak přes jejich web - https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii Já jsem to tak taky udělala a oni se mi pak ozvali a už jsme se domlouvali co a jak dál.

 
Alecca
Alecca - 31.8.2018 22:24

Aha super, čili to stačí online přes jejich web?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 24.8.2018 22:00

Jasně, to není problém, pokusím se ti to nastínit, teda spíš popsat, jak to probíhalo u mě. Registrovala jsem se přes jejich web https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek. Je tam formulář. Po jeho odeslání ti z kliniky zavolají a naplánují s tebou schůzku, kde se dozvíš úplně vše. Hlavně ti vezmou krev, aby zjistili, zda jsi v pořádku a můžeš být dárkyní. Před samotným darováním ti pak naplánují stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila. Stimulace je ukončena odběrem vajíček. Přesný den a čas odběru ti pak řekne doktor na základě průběžně prováděných ultrazvukových a hormonálních vyšetření. Odběr vajíček se provádí v krátkodobé anestezii. Já jsem šla domů zruba 2 hoďky po odběru. Přijela pro mě sestra. Takže asi tak nějak.

 
Alecca
Alecca - 27.7.2018 13:00

Hele a jak to darování probíhá? Mohla bys to tady popsat? Stáčí jen stručně? Jak je to tam s těma hormonama? Berou se? A jak dlouho? A kdo mi je aplikuje?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 23.7.2018 11:46

Čau, já jsem na IVF klinice Zlín darovat byla. A můžu ti teda říct, že ač jsem byla poháněna dobrým pocitem nad tím, že dělám krásnou věc, tak jsem trochu strach měla. No ale řeknu ti teda - byla jsem opravdu moc mile překvapená, jaké je tam skvělé prostředí a jaká je tam péče. Byla jsem cca před pul rokem a uvažuji, že půjdu zase. Do Zlína jsem jela na doporučení, ač jsem z Brna a pokud půjdu znova darovat, tak jedině zase do Zlína

 
Loupáček
Loupáček - 25.6.2018 13:08

Ahoj, já jsem na www.ivf-zlin.cz byla darovat už 2x a určitě se chystám po třetí. Podle mě je to krásný skutek, když můžu někomu pomoci mít rodinu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 300887.
    Archiv anket.