Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 25. února do 2. března

Týdenní horoskop od 25. února do 2. března

Venuše v konjunkci s Merkurem ve Vodnáři přeje tvorbě nápaditých a vynalézavých jedinců. Aspekt podporuje nezávislou a originální uměleckou činnost, stejně jako vymýšlení nových pracovních postupů. Vztahy mohou být tento týden chladnější, či alespoň odsunuty do pozadí zájmu.

BERAN

V zaměstnání si upevníte pozici a s kariérním vývojem byste měli být spokojení. Vztahy s rodinou mohou být harmonické, protože umíte vytušit, co si vaši blízcí přejí. Máte je dobře přečtené a víte, jak na ně zapůsobit. Pokud však vyhlížíte novou nemovitost nebo vůbec plánujete změny v bydlení, budete narážet na překážky.

BÝK

Od kolegů tento týden nečekejte průhledné jednání, někdo se dokonce může zachovat nečestně. Buďte opatrní a dobře zvažte, komu co říkáte a kde se při tom nacházíte. Pomlouvat šéfa a kritizovat firemní poměry na chodbě, kde všechny zdi mají uši, by se nemuselo vyplatit. Radost vám však přinese soužití s partnerem a také děti.

BLÍŽENCI

Do vašeho jednání se vloudila podezřívavost. Zdá se vám, že vás chce každý druhý člověk podvést nebo vás donutit k něčemu, co pro vás bude nevýhodné. Protože si hned tak něco nenecháte líbit, vzplanete pro maličkost. Měli byste proto omezit společenská setkání a trávit více času procházkami přírodou, ať si nepochroumáte vztahy.

RAK

Pokud se snažíte najít novou práci, s pohovory raději vyčkejte, až do vašeho znamení vstoupí Mars. To bude už příští týden. Budete působit razantněji a průbojněji. Zatím se věnujte rozvoji svých schopností a načerpejte nové znalosti. Také je vhodná doba pro vzdělávací kurz. Pokud máte možnost vyrazit do ciziny, neváhejte a jeďte.

LEV

Máte hodně ideálů a jasné představy o tom, jak by mělo vypadat společné soužití s protějškem, i o tom, jak by měla vysněná osoba vypadat. Skutečnost je nicméně trochu jiná, a vy se s tím musíte nějak srovnat. Třeba vám pomůže myšlenka, že nikdo není dokonalý a ani vy stoprocentně neodpovídáte dokonalému předobrazu v partnerově mysli.

PANNA

Neschovávejte se za kolektiv a nespoléhejte na to, že se pracovní záležitosti vyřeší i bez vás. Nebojte se rozhodování, protože kolegové mohou rozhodnout leccos špatně. Vy sami toho naopak můžete v tomto týdnu dost zachránit. V osobních vztazích by stále měla vládnout harmonie, preventivně se ale vyhýbejte setkání s tchyní.

VÁHY

Někdo se vám vkrádá do srdce, ale váš cit je spíše platonický. Máte romantickou náladu a je vám jasné, že velká část vašich snů se nikdy nestane skutečností. Žijete si ve své pohádce a jste spokojeni. V práci vám pomáhá dobrá informovanost o vztazích ve firmě. Díky tomu víte, na koho se v případě potřeby obrátit, a jaký tón řeči zvolit.

ŠTÍR

Zřejmě narážíte na autoritativní povahy, které se vám snaží vnutit své názory a do všeho vám mluví. Ať už je to šéf nebo starší příbuzný, nenechte se vyprovokovat. Nejlepší metodou je, všechno odkývat, ale nakonec jednat po svém. Jinak hvězdy přejí přátelským vztahům. Někdo z kamarádů na vás moc myslí a chtěl by vás navštívit.

STŘELEC

Tento týden by se měl vydařit. Hvězdy přejí práci a na dobré časy se blýská i v oblasti lásky. Můžete urovnat vztahy s protějškem nebo potkat novou známost. Možná tu dojde k nedorozumění s někým z přátel. S trochou tolerance a pochopení to však přejdete. Ve společnosti se držte zpátky a hovořte tak, abyste nikoho neurazili.

KOZOROH

V těchto dnech se zřejmě nestane nic převratného, doba je vhodná k bilancování minulosti a přemýšlení o budoucnosti. Planety přejí plánování a rozvaze budoucího podnikání. Také máte možnost seznámit se s možným obchodním partnerem nebo si popovídat s někým rozumným, kdo vám pomůže se závažným rozhodnutím.  

VODNÁŘ

Máte v hlavě hodně plánů a nevíte, na který se zaměřit dřív. Hodně projektů necháváte rozpracovaných, ale žádný nedokončíte. Pokuste se nasměrovat energii jen k jednomu cíli a nenechte se ničím rozptylovat. V těchto dnech se také hodně věnujete rodině, která si čím dál více žádá vaši pozornost. Na víkend naplánujte společný výlet.

RYBY

Kamarádi vám mohou naznačovat, že zanedbáváte společenský život a přestáváte je navštěvovat. Vy jste však v těchto dnech připoutáni k domovu a co nejvíce času chcete trávit s partnerem a rodinou. Také vám vyhovuje, když si zalezete do pracovního koutku a věnujete se v tichosti tvůrčí činnosti, která vás vnitřně naplňuje.

 

www.astroporadna.com

 


25.2.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 25. února do 2. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Vikina
Vikina - 25.2.2008 9:13

smajlik - 76v mém pracovním koutku je šicí stroj a žehlicí prkno, tam své vnitřní naplnění nenalézámsmajlik - 34

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.